1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1714
Marc Chagall - Bible
-Verve Vol. VIII, no. 33 et 34. Editions de la Revue Verve Paris, 1956. Compleet met 16 kleurenlithografieën, 12 in zwart-wit, titelpagina en bandtekening in lithografie. -

verkocht € 950.00
kavel: 1715
Sam Middleton (1927-2015)
-"Composities", 1995. Lithografie, 78/100. 44,5 x 93 cm. Gesigneerd rechtsonder. Kleine beschadiging van 3 centimeter rechtsboven. In lijst zonder glas.-

verkocht € 70.00
kavel: 1716
Anoniem, ca. 1930. Serie van 50 tekeningen in pen en inkt,
-getekend in twee geniete schriftjes van elk 21 x 17 cm. en incl. twee los ingestoken tekeningetjes (deze beide met de naam "Corry"), één schriftje met omslag met de naam "Ria Vleesman" op etiket op voorzijde.-

verkocht € 70.00
kavel: 1717
Vier tekeningen: (1) Gabriëlle Ferrand (1887-1984). (Indonesische straatverkoper).
-Tekening in potlood, deels voltooid als aquarel, 20,5 x 25,5 cm., gesigneerd met stempel, in lijst.-

verkocht € 80.00
kavel: 1718
Petrus Paulus Schiedges (II) (1860-1922). (Riviergezicht).
-Tekening in potlood, zwart krijt, aquarel en gouache, vaag rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1903, 18 x 34,5 cm., onder passe-partout.-
€ 70 - € 140
kavel: 1719
Paul Signac (1863-1935) (toegeschreven). "La Rochelle 1910".
-Tekening in zwart krijt en aquarel, met signatuur en titel in krijt, 20 x 27 cm., op een vel handgeschept papier afkomstig uit een gedrukt boek (het laatste vel uit dat boek, met een Franstalige tekst door Félicien Rops op de keerzijde).-

verkocht € 850.00
kavel: 1720
Theo van Hoytema (1870-1917). (Berglandschap).
-Aquarel, 8,5 x 12,5 cm., gemonogrammeerd en gedateerd 1913, in lijst.-

verkocht € 70.00
kavel: 1721
Vier tekeningen: (1-2) Cornelis Kloos (1895-1978). (Meisjes).
-Twee tekeningen in zwart krijt en aquarel, beide 31 x 18,5 cm. en gesigneerd "Kloos", gedateerd "2-9-34" respectievelijk "8-5-42".-
€ 70 - € 140
kavel: 1722
Vier tekeningen: (1) Anoniem, 1ste helft 20ste eeuw. (Dorpsgezicht in Friesland (?)).
-Tekening in zwart krijt met accenten in kleurkrijt, boven het dorpsgezicht studies van bootjes en op keerzijde een landschapsstudie in zwart krijt, totale bladmaat 51 x 65,5 cm., op handgeschept papier met watermerk VGZ Ingres Holland.-

verkocht € 150.00
kavel: 1723
Vier ingelijste prenten: (1) Albert Roelofs (1877-1920). (Gitaarspeelster).
-Droge naaldets, 32 x 27,7 cm. (roestvlekkig).-

verkocht € 100.00