1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1744
[Catalogue raisonné] Jules Dupré 1811-1889
-Catalogue Raisonné de l'Oeuvre peint, dessiné et gravé. Préface de M. Jacques Thuillier. Léonce Laget, Paris, 1974. 414 pp. Hc in stofomslag. Nr. 180 van 400.-

verkocht € 300.00
kavel: 1745
Pieter Grutter (1944-)
-Olieverf. Stilleven met Tom Poes en de oude ruïne, Zomer van Rie Cramer, een Hornby treintje en ander speelgoed. 72 x 58 cm. In lijst. -
€ 2000 - € 3000
kavel: 1746
[Architectuur] Twee reeksen: (1) Moderne bouwkunst in Nederland.
-20 monografieën met afbeeldingen en plattegronden. Onder redactie van Berlage, Dudok e.a. Rotterdam. W.L. en J. Brusse, 1932-1935, 20 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform halflinnen, 4to (zeer goede, complete set).-

verkocht € 90.00
kavel: 1747
[Binnenhuisarchitectuur] Goed wonen. Maandblad voor wonen en woninginrichting.
-Orgaan van de Stichting Goed Wonen. Red. Wim Brusse, J. Rietveld, G. Rietveld, W.H. Gispen, B. Roodnat, E. Spier e.a. Jaargang 8, nrs. 2-12; jrg. 9 (compleet, 12 nummers); jrg. 10, nrs. 5-8, 11 en 12; jrg. 11, nrs. 1, 2, 4-12 (nr. 4 in twee exempl.); jrg. 13, nrs. 2-9, 11 en 12 (nrs. 4 en 5 in twee exempl.); jrg. 14, nr. 3; jrg. 1966, nrs. 8, 10 en 12; jrg. 1967, nrs. 1-4. Rotterdam, W.L. en J. Brusse N.V. etc., 1955-1967, 60 nummers uit de reeks (incl. enkele dubbele), rijk geïllustreerd en met vele advertenties, oorspronkelijk (uniform) omslag, 4to.-

verkocht € 160.00
kavel: 1748
The Virgin Sperm Dancer
-An ecstatic journey (of a boy transformed into a girl for one day only, and her erotic adventures in Amsterdam, magic centrum), photographed by Ginger Gordon. Written by William Levy, designed by Anthon Beeke. Den Haag, Bert Bakker, 1972, 72 pp., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk geniet omslag, folio.-

verkocht € 80.00
kavel: 1749
Andy Warhol
-Flowers. Offset-lithografie, 61 x 61 cm. (beeld). -
€ 70 - € 120
kavel: 1750
Henri Chopin (1922-2008)
-"Hep hep hep ! César ! Regarde le chapeau ! (...).". Sérigraphie in zwart, blauw en goud. Nummer 85/100, gedateerd 1970, gesigneerd in wit potlood. 70 x 50 cm.-

verkocht € 380.00
kavel: 1751
Theodoor Goedvriend (1879-1969)
-Landschap met paddestoelen en insecten. Gemengde techniek. 49 x 39 cm. In lijst achter glas. 51 x 60 cm. -

verkocht € 175.00
kavel: 1752
Lucie Meulendijks (1945). Amsterdam
-13 etsen en 1 litho: stadsgezichten, architectuur, flora en fauna, etc. 7 verschillende werken, waarvan een 2x, een 3x en een 5x aanwezig is. Jaren 80. Gesigneerd. Afmetingen van 24 x 30 tot 42 x 33 cm.-
€ 80 - € 160
kavel: 1753
Pierre Alechinsky (1927-)
-Alechinsky Apppel Reinhoud. Du 22 septembre au 15 octobre 1966 A la Balance 168, Avenue Louise Bruxelles 5. 16 pp. Omslag litho Alechinsky + Julio Cortazar. Histoires des Cronopiens et des Fameux Dessins de Pierre Alechinsky. Vol. Vingt-quatre Coll. Les Poquettes volantes Daily Bul, La Louvière, 1968. Nr. 555/1000 + Piettre Dumayet. Des goûts et des dégoûts. Dessins de Pierre Alechinsky. L'échoppe, 1996. Nr. 2 van 50 gesigneerde exemplaren door auteur en illustrator - en 12 andere van Alechinsky.-

verkocht € 170.00