1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1754
Pierre Alechinsky (1927-)
-1. Grafiek. Stedelijk Museum Amsterdam. 1966. 16 pp. Design Wim Crouwel. Omslag lithografie Alechinsky, druk Bramsen & Georges, Parijs + 'Que d'encore...maar inkt', Stedelijk Museum Amsterdam, 1963. Omslag litho Alechinsky. Net exemplaar van deze zeldzame catalogus - en Alechinsky + Reinhoud. Stedelijk Museum Amsterdam, cat. 273, 1961.-

verkocht € 50.00
kavel: 1755
Lucie Meulendijks (1945). Zandvoort
-25 etsen: strandgezichten, duinen, strandhuisjes, etc. Jaren 80. 20 verschillende werken, waarvan vijf dubbel aanwezig. Gesigneerd. Afmetingen variërend van 4,5 x 8 cm tot ± 24 x 30 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1756
Lucie Meulendijks (1945). Katten
-9 werken. Jaren 80. Gesigneerd. Drie verschillende werken met kattenscènes: twee etsen (waarvan een 4x aanwezig) en een litho (4x aanwezig). 17 x 15, 29,5 x 40 en 40 x 50 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 1757
Willem Dirk Zwart (1867-1957) (toegeschreven). (Twee mannen bij een kachel).
-Olieverf op triplex paneel, 13 x 10,5 cm., gemonogrammeerd "WZ" links onder (sporen van voormalige inlijsting).-
€ 70 - € 140
kavel: 1758
Verschoven van het licht tot in de mist: 16 dichters over Mondriaan.
-Eindhoven, Stichting Plint, 1994. Compleet met alle 16 bladen met werk van o.a. Anna Enquist, Remco Campert, Gerrit Komrij, Rutger Kopland e.a. in kartonnen overslagdoos. Met: Louter Genieten. Teksten & tekeningen Simon Vinkenoog. Samenstelling en redactie Lex Schrama & Coen de Jonge. Eindhoven, Kempen Uitgevers, 1993. Ongenummerd in kartonnen slipcase (deze met minimale slijtplekjes).-
€ 100 - € 200
kavel: 1759
[De Stijl] Tien titels: (1) De nieuwe beweging in de schilderkunst.
-Door Theo van Doesburg. Delft, Technische boekhandel en drukkerij J. Waltman Jr., 1917, 44 p., met 21 illustraties op 11 platen, oorspronkelijk omslag.-
€ 70 - € 140
kavel: 1760
Corneille (1922-2010). Corneille et La Vie/ Corneille e la vita.
-Pollenza-Macerata, La Nuova Foglio Editrice, 1973. Gedrukt in 400 exemplaren waarvan 100 genummerd en gesigneerd, dit exemplaar is een van de 300 andere. Album met oorspronkelijk stofomslag in oorspr. gemetalliseerd plastic doos. Compleet met de 8 originele kleurenlitho's.-
€ 500 - € 1000
kavel: 1761
Joan Miró (1893-1983). Litógrafo I-VI.
-Michel Leiris e.a. Deel I-IV: Barcelona, Ediciones Poligrafa, 1972-1981; V-VI: Paris, Maeght, 1992. Spaanstalige uitgave. Complete set in 6 delen, groot 4to. Compleet met in totaal 32 originele kleurenlitho's van Miró, respectievelijk 11, 11, 5 en 5 litho's. Elk deel met oorspronkelijk lithografisch stofomslag door Miró.-

verkocht € 1000.00
kavel: 1762
[Kunstenaarsboek. Piero Manzoni (1933-1963)] Manzoni
-J. Leering, Udo Kultermann, Piero Manzoni. Eindhoven, Van Abbemuseum, 1969. Catalogus, 20 pp. 4to, bekleed met de originele witte nepvacht. Met essays in het Nederlands en het Italiaans door/over Manzoni. Rijk geïllustreerd met z/w foto's. Bibliotheekstickers en -stempel op binnenzijde omslag, verder goed exemplaar. Met: Clubblad 100.000.000, nummer 2 april 1990. Marc Mulders & Trudy Sas. Oplage van 50 exemplaren. Hierin een los ingestoken houtsnede van Marc Mulders, "Ecce homo", met hand gesigneerd "M M" en genummerd 34/50. Goed exemplaar.-

verkocht € 90.00
kavel: 1763
[Groninger Museum/ Swip Stolk] Lot van meer dan 30 diverse publicaties,
-uitgegeven door het Groninger Museum en met vormgeving van Swip Stolk, de boeken alle (kleur)rijk geïllustreerd.-
€ 100 - € 200