1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1764
Marius Bauer (1867-1932). Twee etsen: (1) (Een Perzisch feest).
-Ets, 1889, 7,2 x 14,3 cm., gesigneerd en genummerd (origineel?) "23" in potlood, onder passe-partout.-
€ 100 - € 200
kavel: 1765
Marius Bauer (1867-1932). (Straatscène).
-Olieverf op doek, 35,5 x 28,8 cm., gesigneerd links onder, marouflé zonder lijst.-
€ 500 - € 1000
kavel: 1766
[Catalogue raisonné] Frankenthaler + Marino Marini
-Frankenthaler. John Elderfield, Harry N. Abrams, New York, 1989. 447 pp. Folio met transparant stofomslag + Complete Works of Marino Marini. Herbert Read e.a. New York, Tudor, 1970. Folio met stofomslag in cassette.-

verkocht € 65.00
kavel: 1767
Jan Sluijters (1881-1957). (Slapende baby omringd door poppen).
-Tekening in pen en inkt, 36 x 48 cm., voluit gesigneerd links onder, onder passe-partout.-
€ 200 - € 400
kavel: 1768
Tsuguhara-Leonard Foujita (1886-1968). (Vrouwenportret).
-Tekening in onbekende grisaille-techniek, met diep in het papier gedrukte omtreklijnen, 30,5 x 24 cm., gesigneerd in rode inkt, onder passe-partout.-
€ 2000 - € 4000
kavel: 1769
Lucebert (Lubertus Jacobus Swaanswijk) (1924-1994). (Vrouwenportret).
-Tekening in zwart en blauw krijt, 27 x 26,5 cm., in lijst met op de keerzijde een beschrijving (op strookjes) uit een catalogus. -

verkocht € 70.00
kavel: 1770
Claudio Tozzi (geb. in Brazilië 1944). (Abstracte compositie).
-Zeefdruk, 40 x 60 cm., gesigneerd en "e.a." in potlood.-
€ 70 - € 140
kavel: 1771
[Met opdracht van Laurence Olivier] Ruskin Spear (1911-1990). "Sir Laurence Olivier
-as Macbeth Stratford 1956" [in potlood gecorrigeerd naar 1955]. Kleurenlitho, 48,5 x 36 cm., uitgegeven in 1964 door het Royal College of Art te Londen (watermerk rechts boven), getiteld in de plaat, gesigneerd en "45/50" in potlood en met GESIGNEERDE OPDRACHT IN PEN door Laurence Olivier: "All good wishes to Jolande Bear [gesigneerd]".-
€ 250 - € 500
kavel: 1772
Käthe Kollwitz (1867-1945). "Junges Paar".
-Droge naaldets met aquatint, 1904, 29 x 31 cm., getiteld (in latere hand?) en gesigneerd in potlood, gedrukt te Berlijn door O. Felsing voor Emil Richter te Dresden (1921) (adressen onder in de plaat, op die plek tevens "Orig. Rad. von Käte Kollwitz"). -
€ 600 - € 1200
kavel: 1773
Harrie Gerritz (1940-)
-Rode Toren 's nachts, 1989. Olieverf op linnen. 50 x 39 cm. In orig. houten lijst. Buitenmaat 66 x 56 cm.-

verkocht € 450.00