1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1774
Charlotte Mutsaers
-Zwemmende man met hengelend figuurtje op de rug. Lithografie in zwart wit. Nummer III/X, gesigneerd r.o. 25 x 18,5 cm. In lijst achter glas. -

verkocht € 50.00
kavel: 1775
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919)
-Sur la plage, à Berneval. Ets, ca. 1892. 136 mm. x 95 mm. Gesigneerd in de plaat.-
€ 150 - € 300
kavel: 1776
Gabrielle Ferrand (1887-1984). Drie tekeningen: (1) "Roestini, Waloejo Prewiro, Ratna".
-Portret van drie figuren aan een gevulde tafel, tekening in potlood, 20,5 x 27 cm., gesigneerd met stempel.-

verkocht € 80.00
kavel: 1777
Gabrielle Ferrand (1887-1984). Negen tekeningen: (1) (Indonesische straatverkoper).
-Tekening in zwart krijt, 20 x 26 cm., met aanduiding van de geplande inkleuring van de verschillende onderdelen, gesigneerd met stempel (verticale middenvouw).-
€ 100 - € 200
kavel: 1778
Gabrielle Ferrand (1887-1984). Schetsboek Indonesië.
-Schetsboek met 39 bladen waarop éénzijdig tekeningen in potlood (1x gekleurd met gouache), veel tekeningen met (soms zeer uitgebreide) bijschriften in het Frans (enkele tweezijdig met voornamelijk tekst) met in pen op voorplat "Gabrielle Ferrand" en 1926 en aan binnenzijde voorplat in dezelfde hand "G. Ferrand", halflinnen, 26 x 21,5 cm.-

verkocht € 350.00
kavel: 1779
Gabrielle Ferrand (1887-1984). (Gezicht op de Borobodur).
-Tekening in zwart krijt voltooid als aquarel en met zeer strak raster in potlood, 29,5 x 44 cm., gemonogrammeerd rechts onder (enkele kleine (geplakte) scheurtjes).-

verkocht € 420.00
kavel: 1780
Tentoonstelling Nul Stedelijk Museum 1962
-Stedelijk Museum Amsterdam, catalogus 299. Uitvouwbaar affiche in omslag. -

verkocht € 200.00
kavel: 1781
Piet Wiegman (1885-1963). Set van drie kleurenlino's op dun papier,
-24,5 x 18 cm., 26,5 x 26,5 cm. en 22,5 x 30,5 cm., één gesigneerd in potlood, de andere twee gesigneerd in pen beneden de afbeelding en nogmaals in pen rechts boven.-
€ 70 - € 140
kavel: 1782
Piet Wiegman (1885-1963). Zes lino's op dun papier,
-diverse formaten, alle dubbel gesigneerd in pen (onder de afbeelding en daarbinnen) (marginale defectjes).-
€ 90 - € 180
kavel: 1783
Piet Wiegman (1885-1963). Zeven lino's op dun papier,
-diverse (grote) formaten, alle dubbel gesigneerd in pen (onder de afbeelding en daarbinnen), 4x tevens gemonogrammeerd in de plaat, inclusief twee lino's aanwezig in twee verschillende staten (met en zonder monogram in de plaat) (marginale defectjes).-
€ 90 - € 180