1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1785
Zes tekeningen: (1) Cornelis Kloos (1895-1976) (toegeschreven). "35 zeilwedstrijd".
-Aquarel, 60,5 x 39,5 cm., getiteld op opgeplakte strook in benedenmarge (marginale defectjes).-

verkocht € 170.00
kavel: 1786
Vier prenten: (1) Georges Rouault (1871-1958). (Naakte vrouw met hoed).
-Droge naaldets/ aquatint uit de serie "Les Réincarnations du Père Ubu", gepubliceerd in 305 exemplaren door Ambroise Vollard [met watermerk in benedenmarge] in Parijs, 1932, gemonogrammeerd in de plaat en met letterdruk stempel in rood "Vient de Paraître" (montagesporen in bovenhoeken verso).-
€ 80 - € 160
kavel: 1787
Twee tekeningen: (1) Jan van Eyk (1927-1988). (Vrouwenportret).
-Tekening in pen en inkt op grijs gewassen papier, 27 x 23,5 cm., gesigneerd "Van Eyk" links boven, onder passe-partout.-
€ 70 - € 140
kavel: 1788
[Dada] Negen titels: (1) Michel Sanouillet. Dada à Paris.
-Zonder plaats, J.J. Pauvert, 1965, 662,(6) p., met platen (facsimiles van drukken en handschriften), oorspronkelijk omslag, 4to.-

verkocht € 70.00
kavel: 1789
[Kunstnijverheid] Vijf diverse titels: (1) Wohnräume der Gegenwart. Von Adolf Platz.
-Berlin, Propyläen-Verlag, 1933, 516,(4) p., rijk geïllustreerd (o.a. met ingeplakte, gekleurde platen), oorspronkelijk verguld halflinnen (lichte slijtage).-
€ 70 - € 140
kavel: 1790
[Scandinavisch design] Vijf tijdschriftnummers: (1-3) Mobilia.
-No. 56-57, 59 en 99 (deel 56-57 en 59 tevens met aanduiding "vol. XXVI"). Snekkersten, Gunnar Bratvold, maart/ april 1960 - oktober 1963, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, vierkant 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 1791
C.A.B. Bantzinger (1914-1985)
-Singing Pictures. Naar een idee van P. Peater, ills. C.A.B. Bantzinger, 1939, D.A. Daamen, 's-Gravenhage. Exemplaar met orig. tekening door Bantzinger op schutblad. Inkt met aquarel. 12 x 13 cm. Met opdracht "Voor Fien", oct. '43. Met potlood zijn bij elke tekening subtitels geschreven. -

verkocht € 70.00
kavel: 1792
Ex libris
-Lot met 85 ex libris, o.a. de ex libris van Theo Olof en J. Viruly. Alle ingestoken in album, deels nog op de schutbladen van de boeken waarin ze waren geplakt. -

verkocht € 70.00
kavel: 1793
(Vervallen)
-Olieverf op doek, 69 x 49,5 cm., gesigneerd "Cremer" rechts onder, in vergulde lijst (kleine versteviging op keerzijde doek).-
€ 0 - € 0
kavel: 1794
M.C. Escher (1898-1972)
-"Dieren in een nachtelijk bos" uit De vreeselijke avonturen van Scholastica, 1931. Houtsnede op dun papier. 16,8 x 22,9 cm. (Locher, p. 237).-

verkocht € 260.00