veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw
[303] [304] [305] [306] [307]
kavel: 305 verkocht € 280.00

[Buffon/ Lacépède] Acht delen: (1-6) Oeuvres complètes de Buffon,

avec des extraits de Daubenton et la classification de Cuvier. Parijs, Furne et Cie., 1842-1844 (deel 1-5)/ Bureau des publications Illustrées, 1841 (deel 6), met stippel-gegraveerd portret van de auteur, 5 staalgegraveerde kaarten met grenskleuring, één andere plaat en 115 handgekleurde en deels met gom gehoogde, staalgegraveerde platen, contemporain uniform linnen, vergulde rug met twee marokijnen titelschildjes, 4to.
1-2. Matières générales, Théorie de la terre en (in deel 2) Minéraux; 3-4. Mammifères; 5-6. Oiseaux. Met uniform gebonden: (7-8) Histoire naturelle de Lacépède comprenant les citacés, les quadrupèdes ovipares, les serpents et les poissons. Avec des notes et la nouvelle classification de M. A.-G. Desmarest. Parijs, Furne et Cie., 1844, 2 delen, met 36 handgekleurde en deels met gom gehoogde, staalgegraveerde platen. Ad 1-8: Mooie set, hier en daar iets roestvlekkig zoals gebruikelijk. Deel 6 van de Buffon met klein scheurtje in onderscharnier, platten van deel 1 verkleurd. Deel 1 van de Lacépède bovenscharnier met scheur aan bovenzijde. (totaal 8 delen)