veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw
[305] [306] [307] [308] [309]
kavel: 307 verkocht € 90.00

Drie diverse titels: (1) Het geestelyk kaert-spel met herten troef, of het spel der liefde

door den eerw. pater Fr. Joseph van de H. Barbara Carmeliet Discals. Verçiert en vermeerdert met schone Kopere Plaeten. Den derden druk. Antwerpen, P.J. Rymers, z.d. (ca. 1775), (8),526,(2) p., met gegraveerd frontispiece en 14 platen, contemporain schaapsleer.
Platen in vage afdrukken, voorplat los en band sleets; (2) Observations upon the United Provinces of The Netherlands. By Sir William Temple (...). The Seventh Edition. Londen, gedrukt voor J. Tonson/ A. en J. Churchill, 1705, (16),279 p., contemporain blindgestempeld kalfsleer (rug vakkundig in stijl vernieuwd). En met nog 1 andere (Kroniek van Alkmaar door Van der Woude, 1726, incompleet). (totaal 3)