[651] [652] [653] [654] [655]
kavel: 653 verkocht € 70.00

[Middelburg] Bijdrage tot de kennis der geschiedenis van het ontstaan

en den verderen aanwas der stad Middelburg, in den stroom der Arne; door J. Ehrlich. Middelburg, Van Benthem & Jutting, 1848 (gedrukt voor Rekening van den Schrijver), (12),59 p., met uitslaand houtgegraveerd profiel en groot uitslaande, handgekleurde gelithografeerde plattegrond, oorspronkelijk verguld blauw linnen met etiketje op binnenzijde voorplat: "Gebonden door den Schrijver" (rug wat verbleekt, zeer goed exemplaar).