[658] [659] [660] [661] [662]
kavel: 660 verkocht € 70.00

[Zierikzee] Monogrammist TJM (?). (Gezicht op de Zuidhavenpoort en Noordhavenpoort).

Tekening in zwart krijt, 48 x 72,5 cm., gemonogrammeerd links onder, eerste helft 20ste eeuw (in elk geval vóór de restauratie), in lijst zonder glas.