1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1722
[Willem de Kooning. Gesigneerd] Willem de Kooning. The North Atlantic Light 1960-1983.
-Het Noordatlantisch licht. Tentoonstellingscatalogus onder redactie van Edy de Wilde, Rini Dippel en Dorine Mignot. Ontwerp catalogus Wim Crouwel en Arlette Brouwers. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1983, gedrukt in 3000 exemplaren, 62 (kleuren)illustraties en 1 fotografisch portret, oorspronkelijk omslag, 4to.-

verkocht € 100.00
kavel: 1723
[Happenings] Days off. A calendar of happenings by Allan Kaprow.
-Commissioned by the Junior Council of The Museum of Modern Art, New York, 1970. 64 éénzijdig bedrukte bladen, fotografische illustraties door Dennis Hopper, J. Titterington, G.E. McCarty, J. Millaire, A. Glantz, A. Kaprow en C. Bowen, 38,5 x 28 cm., geniet.-

verkocht € 200.00
kavel: 1724
[Happenings. Fluxus. Nam June Paik] Kill pop-art!! Robot-opera (N.J. Paik).
-Tweezijdig bedrukte flyer met "aankondiging" en "programma", z.d. (1964), met fotografische illustratie door Peter Moore, 21,5 x 28 cm. (uitgevouwen).-

verkocht € 260.00
kavel: 1725
[Kinetische kunst. Sérvulo Esmeraldo] Branco-preto branco-preto. Xiligravuras de Sérvulo
-Esmeraldo, texto de Jacob Klintowitz. Fortaleza, Imprensa Universitária da UFC, Coleçao Códices Ediçoes Xisto Colonna, 1982, serie van 15 houtsneden door Esmeraldo, alle gesigneerd en "41/ 60" in potlood, met tekstboekje door Klintowitz genummerd 41 en gesigneerd door de kunstenaar en de schrijver in potlood in het colofon, 8 p., draadgebonden, samen in de oorspronkelijke chemise en kartonnen schuifdoosje genummerd 41 in potlood op de rug, 18,5 x 13 cm.-

verkocht € 440.00
kavel: 1727
[Franck Gribling/ Theo Niermeijer] 2 titels: (1) Aproportionele schilderkunst
-van Franck Gribling. 6-26 juni 1964 in 't Venster, Rotterdam (...). (16) p. bestaande uit 8 pagina's tekst en 1 illustratie op groen papier en 8 pagina's op glanzend rood papier met een paginagrote letter uit de naam Gribling op elke pagina (deze rode bladen gebonden als blokboek), oorspronkelijk geniet zilverkleurig omslag, 19,5 x 25 cm. (hier en daar wat kreukjes).-

verkocht € 120.00
kavel: 1728
[Kwadraatblad] Bruno Munari (1907-1998). Een onleesbaar Kwadraat-Blad
-Hilversum, Steendrukkerij De Jong en Co., Hilversum, 1964, ongepag., boek los in oorspronkelijk gevouwen bedrukt omslag bedrukt met groene tekst in 8 talen, 25 x 25 cm. -

verkocht € 240.00
kavel: 1729
[Alechinsky] 3 titels: (1) Moi qui j'avais. Christian Dotremont et dessins de Pierre
-Alechinsky. Parijs, G. Girard, 1961, gedrukt in 300 genummerde exemplaren (dit is nummer 244), met 10 illustraties door Alechinsky (8x paginagroot en 2x over de halve pagina), oorspronkelijk omslag met gelithografeerd titeletiket met illustratie van Alechinsky, klein 8vo (zeer goed exemplaar).-

verkocht € 190.00
kavel: 1730
Zeven diverse items: (1) De ordine geometrico Gerhard Merz.
-Amsterdam, tentoonstellingscatalogus De Appel, 1990, (20) p., 7 illustraties, oorspronkelijk linnen, oblong folio.-

verkocht € 1200.00
kavel: 1731
H.N. Werkman (1882-1945)
-Twee uitgaven uit de Volière-reeks (In agris occupatis, 1944) met oorspronkelijke omslagen door Werkman: Marten Drossaard. Ter kennismaking. Deel 3 uit de reeks. Geniet, 16 pp. Nr. 57/110. Omslag wat verkleurd en r.b. met vouw en hapje, rug open aan uiteinden, verder goed + Martin Leopold. De roos van Jericho. Deel 11 uit de reeks. Geniet, 13 pp. Nr. 54/110. Rug open aan uiteinden, licht vlekje r.o., verder goed.-

verkocht € 140.00
kavel: 1732
Leon Polk Smith. Torn drawings.
-New York, Chalette, 1965, gedrukt in 500 genummerde en gesigneerde exemplaren, serie van 10 opgeplakte, gekleurde platen met letterdruk titelpagina, verklaring van de uitgave en colofon, los als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, folio (omslag met wat kreukjes).-

verkocht € 700.00