1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1733
[Francisco Clemente] Allen Ginsburg. White Shroud. Weisses Totenbuch.
-Basel, Kunsthalle, 1984, gedrukt in 1111 genummerde exemplaren, 12 tweezijdig bedrukte glad papieren bladen met tekst van Ginsberg in facsimile en illustraties/ platen door Clemente, verder 4 bladen op dik papier w.v. één met gezeefdrukte illustratie (de overige blanco), los ingelegde Duitstalig bifolium, oorspronkelijk goudgeletterd linnen met stofomslag, folio.-

verkocht € 100.00
kavel: 1734
[Vito Acconci. Gesigneerd] 8 titels: (1) Vito Acconci talks to Louwrien Wijers.
-Velp, Jan Brand, Kantoor voor Cultuur Extracten, 1979, eerste druk uitgegeven in 500 exemplaren, (2),105,(1) p., met vele illustraties, oorspronkelijk omslag (zeer goed exemplaar).-

verkocht € 70.00
kavel: 1735
[Sol LeWitt] 3 items: (1) The location of three geometric figures.
-Three wall drawings, Sol LeWitt, 1974. La posizione di tre figure geometriche. Tre disegni su parete (...). Turijn, Tipografia Petrino voor Galleria Sperone, (1974), tekst in Italiaans en Engels, (12) p., met 3 illustraties, oorspronkelijk geniet omslag.-

verkocht € 190.00
kavel: 1736
[Ad Dekkers] 9 items: (1) Ad Dekkers, Reliëfs. Reliefs.
-Ontwerp en typografie Wolfgang Sprang. Inleiding. J. Leering. Frankfurt a.M., J. Weisbecker, 1969, gedrukt in 2000 genummerde exemplaren (dit is nummer 138), z.p., met 9 in reliëf gedrukte witte platen, gebonden als blokboek in oorspronkelijk omslag, 30 x 30 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 1737
[Peter Struycken] 8 items: (1) 1 jaar Peter Struycken aan de Rijksuniversiteit Utrecht.
-Voorwoord Prins Bernhard Fonds, voorwoord H. Schamhard. Vormgeving Swip Stolk. Rijksuniversiteit Utrecht/ Prins Bernhard Fonds, 1971, (8) p. met tekst in Engels en Nederlands, 7 enveloppen w.v. 5 genummerde met inhoud door Struycken, Cor Blok, R.H. Fuchs, A. de Vries en A. Veen en 2 enveloppen zonder inhoud, samen met de tekstbladen gebonden met metalen dossierklem, oblong, 15 x 24 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 1738
[Ad Dekkers. Jan Schoonhoven. Peter Struycken] 13 titels: (1) IX Bienal 1967 Sao Paulo.
-Holanda. Ad Dekkers. Jan Schoonhoven. Peter Struycken. Commissie E.L.L. de Wilde, W.A.L. Beeren e.a. Vormgeving Wim Crouwel. Amsterdam, Stadsdrukkerij, 1967, (24) p., 3 portretten en illustraties, oorspronkelijk geniet zilverkleurig omslag, 4to.-

verkocht € 80.00
kavel: 1739
[Antonio Calderara. Gesigneerd] Antonio Calderara.
-Tentoonstellingscatalogus naar ontwerp van Marcel Pijpers. Inleiding J. Leering. Gedrukt door drukkerij Rosbeek te Hoensbroek voor Verfindustrie Jac Eyck bv Heerlen, 1972, (24) p., met 7 platen, oorspronkelijk omslag, 15,5 x 15,5 cm. (omslag stofvlekkig/ verkleurd).-
€ 60 - € 120
kavel: 1740
[Niki de Saint Phalle. Met opdracht] 2 titels: (1) Réalisations, & projets d'architecture
-de Niki de Saint Phalle. Parijs etc., A. Iolas, z.d. (1974), kunstenaarsboek in de vorm van een éénzijdig bedrukte leporello bestaande uit 24 bladen met een totale uitgevouwen lengte van bijna 6 meter, met facsimile tekst en fotografische illustraties, opgevouwen tussen twee bedrukte kartonnen platten, 16,2 x 24,6 cm.-

verkocht € 220.00
kavel: 1741
[Richard Serra] 12 items (incl. dubbele): (1) Originele fotoreportage
-bestaande uit 11 foto's van het plaatsen van Serra's grote kunstwerk "Sight Point" in de beeldentuin van het Stedelijk Museum Amsterdam, alle 17,7 x 24 cm. (één portretfoto met punaisegaatjes).-

verkocht € 200.00
kavel: 1742
[Cobra] 12 items: (1) Constant Konstruktionen und Modelle.
-9 Januar bis 9. Februar 1960. Tentoonstellingscatalogus Van de Loo Essen, (12) p., 5 illustraties, oorspronkelijk omslag, oblong, 15 x 21 cm.-

verkocht € 90.00