1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1743
[Milano Merz] Fibonacci 1202. Milano Merz 1970.
-Edizioni a cura di Germano Celant e Pierluigi Pero. Turijn, Sperone, 1970, zonder paginering, tekst in facsimile en met illustraties, oorspronkelijk karton met linnen rug en stofomslag, 16,3 x 9,8 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 1744
[Co Westerik. Met opdracht] 13 items: (1) Co Westerik. Schilder, peintre, maler, painter.
-W.A.L. Beeren. Venlo, Van Spijk, 1981, 203,(1) p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot 4to. -

verkocht € 70.00
kavel: 1745
Yoko at Indica
-Unfinished paintings and objects by Yoko Ono, November 1966. London, Indica Gallery, 1966. Tentoonstellingscatalogus, geniet, smal 8vo. Met 8 pagina's met elk 3 geperforeerde foto's met plakstrip, bedoeld om uit te scheuren en op de juiste plek in de catalogus te plakken. Omslag iets sleets, verder goed met alle pagina's intact.-

verkocht € 850.00
kavel: 1746
[Met originele tekening/ met opdracht] 11 items: (1) Tim Krabbé. De man die de Babson task
-wilde maken. Arnhem, Nova Zembla, 1986, gedrukt in 500 exemplaren (1 van 441 exemplaren), twee boekjes, 66,(4); (3),18,(1) p., oorspronkelijk wit omslag/ zwart omslag, samen in kartonnen omslag.-

verkocht € 70.00
kavel: 1747
Keith Haring (1958-1990)
-Keith Haring 1983: une exposition du 15 au 30 janvier 1990 à la Galerie de Poche. Catalogus, 32 x 24 cm. Vochtschade hoek r.o., lichte vouw r.b., omslag met kl. scheurtje, verder goed + Keith Haring kleurboek (zonder titel). Amsterdam, De Harmonie, 1986. Second printing. Geniet, 30,5 x 30 cm. Bovenhoek iets gevouwen, 2 t.o. liggende pagina's met vlekje, verder goed, ongebruikt exemplaar. -

verkocht € 440.00
kavel: 1748
[Panamarenko/ Fabre/ Broodthaers] 14 titels: (1) Panamarenko. The Mechanism of Gravity,
-Closed Systems of Speed Alteration (...). Bielefeld, Marzona, 1975, 144 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag (klein scheurtje in stofomslag).-

verkocht € 140.00
kavel: 1749
[Gordon Matta-Clark. Met brief aan Dorine Mignot] Splitting. By Gordon Matta-Clark.
-New York, 98 Greene Street Loft Press, 1974, (32) p., met 5 pagina's met zeer korte teksten, voor het overige met foto's en fotomontage, uitslaande foto ingeplakt op binnenzijde achteromslag, oblong, 18 x 28,2 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 1751
Drie items: (1) Nul = nul. Serie 1 / no. 2 april 1963.
-Tijdschrift voor de nieuwe tendenzen in de beeldende kunst / Revue pour la nouvelle tendance artistique / Zeitschrift für die neue künstlerische Tendenz / Review of the new tendency in art. Redactie Henk Peeters/ Herman de Vries. Gepagineerd als uitgegeven 17-36,(2) p. op groen papier met daartussen blanco papieren bladen met illustraties, oorspronkelijk geniet omslag, 27,8 x 21,7 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 1752
[Piero Manzoni] 6 titels: (1) Piero Manzoni. Impronte.
-Tentoonstellingscatalogus, Milaan, Cenobio Visualità, 1969, folder, 6 p. w.v. één met de korte tentoonstellingsgegevens en één met een enkele illustratie van een vingerafdruk, voor het overige volledig blanco, uitgevouwen formaat 20 x 44,7 cm. (ingevouwen 20 x 15 cm.) (kreukjes/ vage vouwen; zeer zeldzaam).-

verkocht € 110.00
kavel: 1753
[Italië. Fluxus etc.] 13 titels: (1) G.-E. Simonetti. A pAge from 'ANnalyse du vir.age
-(1967): L'indifferenza del pensiero analitico non comporta necessariamente l'indifferenza delle sintesI." (...). Kartonnen pop-up uitgegeven in 1967 te Milaan door ED.912 in 125 genummerde exemplaren (dit is een ongenummerd exemplaar), uitgevouwen maten: 24,7 x 50 x 44 cm. (h. x br. x d.), (inclusief oorspronkelijk omslag), ingevouwen formaat 24,8 x 50 cm.-

verkocht € 170.00