1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1784
Jan van Oort (1867-1938)
-Aquarel No. 4 landkikvorschen. Linksonder gesigneerd J. van Oort. Ingelijst achter passe-partout. Beeld 27,5 x 17,5 cm.-

verkocht € 500.00
kavel: 1785
David Hockney (1937-). Paper Pools
-4to (27,5 x 23,5 cm.), blauw-linnen band, geïllustreerd voorplat, schutbladen van handgeschept papier, titelblad met illustratie en drukkersvignet. Edited by Nicos Stangos. Genummerd ex. nr. 386 van 1000 + 100 + 5 ex., gesigneerd in rood boven aan de pagina (ook genummerd op de bijgeleverde kartonnen hoes). Thames and Hudson, London and New York, 1980.-
€ 500 - € 1000
kavel: 1786
Jetje Nikkels-de Bosch Kemper (1939-2005)
-Keramisch fantasiebeeld. 16 x 19 x 29 cm. Gesign. aan achterzijde. Enkele haren ontbr., verder goed + Egel. 20 x 12 x 15 cm. (Een stekel ontbr.) - en Vogel op vogel. 28 x 17 x 15 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1787
Anton Pieck (1895-1987)
-Meisjesportret. Waskrijt op dik papier, 22 x 15,5 cm. Gesigneerd r.o. Anton Pieck. Samengevoegd met 2 brieven (aan een Vlaamse vriend?); beide met volledige signatuur.-
€ 200 - € 300
kavel: 1789
Catalogi Wim Crouwel + Peter Stuyvesant Collectie
-(1) Wim Crouwel, Japanse Affiches van de laatste 10 jaar. Stadsdrukkerij van Amsterdam, 1977; (2) Wim Crouwel, art de l'ère spatiale. Fondation Peter Stuyvesant, 1971; (3) Peter Stuyvesant Collectie, 1972; (4-5) Peter Stuyvesant, Collectie Stedelijk Museum. Lecturis nv, Eindhoven, 1962. 2 ex.-
€ 50 - € 80
kavel: 1790
[Futurisme] Robert Bertelli (1900-1974). Profilo Continuo
-Driedelig gezwart notenhouten sculptuur Profilo Continuo met portret van Mussolini, 1933. Hoogte 17,5 cm.-

verkocht € 600.00
kavel: 1791
J.A. Zandleven (1868-1923)
-Herfstlandschap. Olieverf op paneel. Voluit gesigneerd en gedateerd 1908. Paneel 31 x 41 cm.-
€ 500 - € 800
kavel: 1792
Dick Elffers (1910-1990)
-Vrouwfiguur. Acryl op doek. Jaren 50. In met jute beklede houten lijst. 73 x 30 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1793
Ruth Brouwer (1930-2019)
-3 schetsboeken, jaren 60, met ca. 200 tekeningen van Ruth Brouwer, meest figuren. Hieronder café- en straatscènes. Ook enkele katten en voorschetsen (?) voor penningen.-

verkocht € 80.00
kavel: 1794
Monogram JPL, Gideon's offer
-Potlood op papier in passe-partout, ca. 1910 (?). 30 x 38 cm., 43 x 54 cm. (passe-partout).-

verkocht € 600.00