2002-2071 Ephemera en ansichtkaarten

[2002 - 2011] [2012 - 2021] [2022 - 2031] [2032 - 2041] [2042 - 2051] [2052 - 2061] [2062 - 2071]
kavel: 2052
Rie Cramer (1887-1977)
-Kalender voor 1920, 1922, 1923 en 1952. Alle met ills. Rie Cramer. Kalenders 1920-23 uitgegeven door W. de Haan, Utrecht; 1952 zonder uitgever (op achterzijde gestempeld Kraal Zeist). Koordgebonden, diverse afmetingen (grootste 39 x 30 cm). Toegevoegd: bijlage Haagsche Post met reclame Blue Band, ill. Rie Cramer, 42,5 x 28,5 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 2053
[Ansichtkaarten] Filmsterren
-Album gevuld met 79 filmster-kaarten waaronder Harry Liedtke, Mady Christiana, Joan Crawford, Lya Mara etc. Veelal Ross verlag.-

verkocht € 50.00
kavel: 2054
[Ansichtkaarten] Nederland
-Lot met ca. 180 vooroorlogse gelopen ansichtkaarten, met o.a. Den Haag, Arnhem en Amsterdam. -

verkocht € 110.00
kavel: 2055
[Ansichtkaarten] 4 privé-albums
-met ca. 850 ansichten, 1895-1925. Meest steden, deels Rotterdam, Arnhem etc., ook enkele honderden Frankrijk (Parijs e.a.) en deels fantasiekaarten. Vrijwel alle gelopen.-

verkocht € 150.00
kavel: 2056
[Maleisië, Singapore etc.] Album met 41 los ingestoken fotokaarten
-ca. 1910, diverse onderwerpen, contemporain gedecoreerd karton, smal folio.-

verkocht € 160.00
kavel: 2057
Koninklijk Huis e.a.
-Album en set van 5 albumpjes met ca. 190 ansichten, grotendeels Koninklijk Huis ca. 1900 (waaronder zeldzame fotokaarten), ook enkele van Groenlo. -

verkocht € 65.00
kavel: 2058
[Ex libris] Verzameling albums en losse stuks: (1) Collectie van meer dan 100 stuks,
-18de-19de eeuw, vrijwel alle gegraveerd, grotendeels met (gekroonde) vervlochten monogrammen, alle opgezet op velletjes van 19 x 14 cm., los in portfolio met bindlinten.-

verkocht € 140.00
kavel: 2059
[Ex libris] A. de Riquer
-Ex-libris, J. Furno de Barcelone et Gieseche & Devrient, Leipzig, 1903. xi, 63, (3) p. Compleet met alle 63 tipped-in Jugendstil ex libris, ontworpen door A. de Riquer, gedrukt en gegrav. door J. Thomas de Barcelona. 4to, in linnen geb. met vergulde titel en bandillustratie.-

verkocht € 380.00
kavel: 2060
Fotoalbum Bakkerij Ludwig Unbescheiden
-Hamburg, jaren 1920-30 (?), 22 oorspronkelijke foto's in oblong album.-

verkocht € 40.00
kavel: 2061
[Ansichtkaarten] Verenigd Koninkrijk
-Een verzameling van ca. 400 kaarten, periode 1900-1940, waaronder fotokaarten.-

verkocht € 100.00