2002-2071 Ephemera en ansichtkaarten

[2002 - 2011] [2012 - 2021] [2022 - 2031] [2032 - 2041] [2042 - 2051] [2052 - 2061] [2062 - 2071]
kavel: 2062
[Ansichtkaarten] Maskerades
-Lot van 73 kaarten m.b.t. Studentica/ maskerades in Nederland. Veelal Leiden en Utrecht. Periode 1900-1920.-

verkocht € 50.00
kavel: 2063
[Ansichtkaarten] Dordrecht
-Verzameling van ca. 100 ansichten van Dordrecht, veelal periode 1900-1930. Kalkhaven, Wijnstraat, Achterweg, Sluisbrug etc. Hierbij 2 kaartenboekjes.-

verkocht € 80.00
kavel: 2064
[Ansichtkaarten] Scandinavië
-Verzameling van 140 ansichtkaarten Noorwegen, Finland, Zweden en Denemarken. Veel fotokaarten. Periode 1910-1960.-

verkocht € 75.00
kavel: 2065
[Reclamekunst] Reklame Roberti, Den Haag
-2 albums met voorbeelden van reclamekunst: (1) ringband met linnen rug (34,5 x 25 cm), met 50 tipped-in voorbeelden. Titel voorplat 'Reklame Roberti Den Haag folders 1946'. Platten wat sleets; (2) album (37 x 25 cm), met 55 tipped-in en 3 los ingestoken voorbeelden. Met o.a. folders, briefpapier, enveloppen en facturen.-

verkocht € 100.00
kavel: 2066
[Ansichtkaarten] Nederland
-Lot met ca. 300 ansichtkaarten, meest topografie Nederland, deels Europa, enkele Zuid-Afrika, China, etc. Deels beschreven en gelopen, gedateerd 1910. Collectie deels ingestoken in 3 albums en deels los. Met enkele familiekiekjes uit de tijd.-

verkocht € 500.00
kavel: 2067
Ansichtkaartenalbum
-Privé-album met ca. 165 ingestoken kaarten, grotendeels Nederland, Duitsland, België. Met o.a. een grote reeks Exposition Universelle de Bruxelles 1910 (incl. de brand op 14-15 augustus).-

verkocht € 90.00
kavel: 2068
Album
-Jugendstil privé-album met 288 ingestoken ansichten ca. 1900-1910, Nederland. Alle gelopen, album en kaarten in goede staat. Met o.a. Zierikzee, Sneek, Heerenveen, Oud-Vosmeer, Wageningen etc.-

verkocht € 360.00
kavel: 2069
Album
-Album voor geïllustreerde briefkaarten met ca. 500 ingestoken kaarten, vrijwel alle Nederland 1900-1910. Gelopen, in goede staat.-

verkocht € 1200.00
kavel: 2070
Chromolitho's
-Lot van ca. 140 chromolitho's van o.a. Van Houten, Blooker en Bensdorp. Hieronder enkele beweegbare en twee kalendertjes. Alle ca. 1900. Meest in goede staat. -

verkocht € 80.00
kavel: 2071
Chromolitho's cacao
-12x De Beukelaer + 22x Van Houten waaronder 4 Jugendstil motief Franse boekenleggers en een serie van 4 met lelies omrand + 9 Don Quichotte kaarten - en 25 andere van Bensdorp + 28 andere kaarten waaronder de beweegbare liftkaart van Boon en Les Cartes Magiques, Jeu de Cartomangie offert avec le Cacao Van Houten.-

verkocht € 200.00