200-230 Literatuur en bibliofiele uitgaven

[200 - 209] [210 - 219] [220 - 229] [230 - 230]
kavel: 220
[Lodewijk van Deyssel] Pauwels Foreestier (Buikslooter), De volksrevelje
-Amsterdam, C.L. van Langenhuysen, 1852. Kl. 8vo, papieren omslag (beschadigd, rug los).-
€ 50 - € 100
kavel: 221
J.A. Alberdingk Thijm, Gedachten over kerkmuziek
-Amsterdam, Van Langenhuysen, 1850. Kartonnen band met opgeplakt omslag, uitvoerige opdracht van de auteur + idem, Geertruide van Oosten. Amsterdam, 1853, kl. 4to, blind karton, ex bibliotheca De Krijtberg, gedrukt in 2 ex. (rug besch., voorplat loslatend, mist platen) + idem, Mejuvrouw Leclerc. Amsterdam, 1854, frontispice van Dujardin, kl. 4to, halfleer - en 4 andere van dezelfde.-
€ 40 - € 80
kavel: 222
Paul van Ostayen. Bezette stad.
-Originaalhoutsneden en tekeningen van Oskar Jespers. Antwerpen, het Sienjaal, 1921, gedrukt in 540 genummerde exemplaren (ongenummerd exemplaar), (154) p., houtsneden en typografie door Oskar Jespers en Renée Victor, modern rexine met oorspronkelijke vooromslag meegebonden, 4to.-

verkocht € 320.00
kavel: 223
[Charles Dickens] 2 titels: (1) Kersgeschenk van Charles Dickens. Eene geestverschijning.
-Uit het Engelsch. met platen. Amsterdam, C.F. Stemler, 1844, (8),149,(2) p., met 3 gelithografeerde platen en 1 houtgegraveerde illustratie, contemporain gebonden door P. Scheefhals (Karrestraat 358, Den Bosch, met zijn preeg in het vrije schutblad), blauw verguld halfleer.-

verkocht € 170.00
kavel: 224
Herman Brusselmans/ Dennis Black Magic
-Pure Magic. A Dennis Black Magic Publication. Tekst Herman Brusselmans. Photobook, Fun-productions, 2000. Fotografie Sasha Saroff, modellen Vanessa, Jessica Wouters, Ann Adams. Kl. 4to, (88) p.-

verkocht € 200.00
kavel: 225
[In de Bonnefant] De tand des tijds 1-8.
-Banholt, In de Bonnefant [Hans van Eijck], 1982-1986, 8 (van in totaal 12 verschenen) delen uitgegeven in 55 genummerde exemplaren (deze exemplaren genummerd 9), gedrukt in verschillende lettertypen op handgemaakt papier, elk deel bestaande uit een bifolium (4 p.) los als uitgegeven in uniforme omslagen, 30,5 x 19 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 226
Officiëele bescheiden betreffende den dienst van Multatuli als Oost-Indische ambtenaar
-uitgegeven door P.M.L. de Bruijn Prince, Jogjakarta, firma H. Buning 1900. 163 p. 4to. Luxe exemplaar (?), contemporain in linnen gebonden met vergulde titel en bandversiering.-

verkocht € 80.00
kavel: 227
Robert van Gulik
-The Given Day. An Amsterdam mystery. Art Printing Works, Kuala Lumpur, 1964. 132 p. + The Chinese Maze Murders. W. van Hoeve LTD. The Hague and Bandung, 1956. Zonder s.o. Net exemplaar + The Chinese Lake Murders. Three cases solved by Judge Dee. London, Michael Joseph, 1960. Geb. zonder s.o., net ex. + The Emperor's Pearl, Heinemann, 1963. Geb. zonder s.o., net ex.-

verkocht € 60.00
kavel: 228
[Deels gesigneerd] 23 stuks: (1) Frans Babylon. Bagatellen. 3 cycli gedichten.
-Amsterdam, A.J.G. Strengholt, z.d. (1957), 15,(1) p., oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 70.00
kavel: 229
Victor Segalen. Stèles.
-Peking, Pei-T'ang, 1912, eerste editie gedrukt in een onbekend aantal genummerde exemplaren (dit is nummer 269), éénzijdig bedrukte leporello zonder paginering, met de drie zegelstempels: groot rood zegelstempel aan het eind en 2 kleinere stempels in het colofon en op de halftitel, 7 grote reproducties van gekalligrafeerde karakters, oorspronkelijk gedecoreerd/ gemarmerd omslag, smal groot 8vo.-

verkocht € 300.00