800-826 Topografie buiten Europa

[800 - 809] [810 - 819] [820 - 826]
kavel: 820
[Levant] Reis van Horace Vernet naar het Oosten. Door Goupil-Fesquet. Naar het Fransch.
-Den Haag, A.P. van Langenhuysen, 1844, (8),220 p., met 16 handgekleurde en met gom gehoogde gelithografeerde platen naar Goupil-Fesquet, contemporain blauw half marokijn, geribde en vergulde rug met marokijnen titelschildje, 4to.-

verkocht € 150.00
kavel: 821
[IJsland] Beschryving van Ysland, Groenland en de Straat Davis
-Tot nut der wetenschappen en den koophandel. Johan Anderson. Verrykt met platen en een nieuwe naauwkeurige landkaart der ontdekkingen, waar van in dit werk gesproken word. Uyt het Hoogduitsch vertaalt door J.D.J. Amsterdam, Steven van Esveldt, 1750. Eerste druk.-
€ 1000 - € 2000
kavel: 822
[Arabisch Schiereiland] Niebuhr
-Reize naar Arabië en andere omliggende landen. Carsten Niebuhr. Uit het Hoogduitsch vertaald. [2 delen]. Amsterdam, S.J. Baalde/ Utrecht, J. van Schoonhoven & Comp., 1776-1780. -
€ 1200 - € 2400
kavel: 823
The Japan-Russia War
-An illustrated monthly record of operations between Japan and Russia. [Magazine vol. 1-9, complete serie]. Tanuma Publishing Co. Yokohama and Tokyo. Printed by and under the supervision of the "Japan Gazette". 1904-05.-
€ 400 - € 600
kavel: 824
[Brazilië] J.B. von Spix & C.Fr.Ph. von Martius, Reise in Brasilien
-auf Befehl Sr. Majestät Maximilian Joseph I, Königs von Baiern in den Jahren 1817 bis 1820 gemacht und beschrieben. De tekstdelen; zonder het zeer zeldzame atlasdeel. München, M. Lindauer/ I.J. Lentner/ Friedr. Fleischer, 1823-1831. 3 delen, (6),XIV,(2),412 pp.; XVIII,(1),416-884,(2) pp.; LVI,(1),888-1388,40 pp., uniform bijna contemporain half kalfsleer met gemarmerde platten, verguld rug met titel- en deelschildjes in groen en rood, groot 4to.-

verkocht € 650.00
kavel: 825
[Caraïbische eilanden] De Rochefort
-Natuurlyke en zedelyke historie van d'Eylanden de voor-eylanden van Amerika. Verrijkt met vele schoone platen, die uytbeelden d'aller-aanmerkelijkste seldsaamheden die'er in beschreven zijn. Met eenen Caraibaanschen woorden-schat. D. Charles de Rochefort. Vertaalt in het Nederduytsch door H. Dullaart. Rotterdam, Arnout Leers, 1662.-
€ 1500 - € 2500
kavel: 826
[Vervallen]
-Histoire naturelle et morale des Iles Antilles de l'Amerique. Enrichie de plusieurs belles figures de raretez les plus considerables qui y sont d'écrites. Avec un vocabulaire Caraibe. C. de Rochefort. Rotterdam, Arnould Leers, 1658. Eerste druk.-
€ 1200 - € 1800