1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1710
11 diverse items: (1) Miguel Barcélo. Chinerías. Barcélo.
-Madrid, Matador/ La Fábrica, (2003), met 16 platen (1x dubbel-p.) naar aquarellen van Miguel Barcélo (incl. omslag), los als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, folio. -
€ 70 - € 140
kavel: 1711
Joan Miró + Paul Gauguin + Karel Appel
-Miró sobre papel. Oils, mixed media, collages, gouaches, watercolors, drawings 1964-1971. New York, Pierre Matisse Gallery, 1972. Met het lithografische stofomslag door Miró. S.o. wat gekreukt langs rug, bovenrand en lichte knik voorzijde r.b., verder goed + Paul Gauguin, Noa Noa. Voyage à Tahiti. Stockholm, Jan Förlag, 1947, 204 pp. Gebonden met stofomslag. S.o. met beschadigingen (gerestaureerd), verder goed + Hugo Claus, Karel Appel. Painter. New York, Harry N. Abrams, 1962. 178 pp. Geb. met stofomslag. Waterschade aan begin en eind, sleets langs randen - en 3 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1712
Valérie Braakensiek (1ste helft 20ste eeuw). Album
-Schets-Album Valerie Braakensiek met 33 tekeningen, deels schetswerk, deels uitgewerkt, ca. 1900-1915. Oblong in linnen met touwlint. Voorzijde met kleine tekenkrabbels en naam Valerie Braakensiek Amsterdam.-
€ 150 - € 300
kavel: 1713
Klaas Gubbels
-Klaas Gubbels Peintures. Institut Néerlandais, 1992. Met potloodtekening en opdracht op schutblad + Klaas Gubbels Stillevens, Galerij S65, Aalst, 1980. Met potloodtekening en opdracht op versozijde voorplat + Kunst en Kleurboek. Federatie Kunstuitleen, 1997. Tekening van Gubbels handingekl. met sign. + 8 andere van Gubbels waarvan 1 met signatuur.-

verkocht € 50.00
kavel: 1714
Klaas Gubbels
-5 Peintres Néerlandais. Galerie Sapet été 1993. Pentekening op eerste schutblad door Klaas Gubbels met onderschrift "Opening verricht door Ruud Lubbers" + Klaas Gubbels. Waanders, 2e dr., 2002. Hc met stofomslag. Met fraaie pentekening op eerste schutblad + Klaas Gubbels 74-76-'09. Blanco sc omslag met tekening en handgeschreven titel door Gubbels, binnenzijde Mart Spruijt, 1976 + 3 gesign. catalogi - en 5 andere.-

verkocht € 50.00
kavel: 1715
Klaas Gubbels
-Met niets iets. Klaas Gubbels. Galerie Willy Schoots, 2005. Tekening en sign. op pag. 1 + Les Tables sauvages. Klaas Gubbels, Livingstone Gallery, 2006. Handbeschilderde kan op voorzijde + Klaas Gubbels. Grafiek. Van Spijk art projects, 2001. Pentekening en sign. op titelp. + 11 andere van Gubbels waarvan 4 met signatuur. -

verkocht € 70.00
kavel: 1716
Klaas Gubbels
-Klaas Gubbels, de Zonnehof, Amersfoort 2001. Met potloodtekening en sign. op titelp. + Klaas Gubbels '74-'76, Galerie Espace, Mart Spruijt, 1976. Pentekening met sign. op titelp. + 16 andere van of m.b.t. Gubbels waarvan 8 gesign. - en tentoonstellingsaffiche galerie Fenna de Vries 1984 met sign. -

verkocht € 100.00
kavel: 1717
Klaas Gubbels
-Klaas Gubbels, Fries Museum Leeuwarden, 1981. Tekening in pen met sign. op eerste schutblad + Gubbels/ Van Zanten Bas Roodnat (Vanzanten VIII), Vanzanten, Beesd, 2000. Pentekening op eerste schutblad met sign. + Nada na twintig jaar. Nijmeegs museum commanderie van Sint Jan 1980. Potloodtekening op titelp. met sign. + 2 gesign. tentoonstellingscatalogi + Gubbels Totaal, Terra, 2004 - en 9 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1718
Vertès. Nous les Abstraits. Préface de Roger Peyrefitte.
-Parijs, gedrukt door Jacques London (inleiding) en René Guillard (litho's) voor Éditions Léda, 1960, gedrukt in 331 genummerde exemplaren (dit is nummer 64, één van 278 exemplaren op Offset Sirène), (10) tekstp., met gelithografeerde titel en 30 platen door Marcel Vertès, losbladig als uitgegeven in de oorspronkelijke halflinnen portfolio met bindlinten, oblong groot folio.-

verkocht € 110.00
kavel: 1719
[Chagall. Gesigneerd exemplaar] Jacques Lassaigne. Chagall.
-Parijs, Maeght, 1957, 177,(2) p., (incl. veel tekst door Chagall zelf), met 15 litho's: gekleurde titelpagina, 11 platen (w.v. 4 uitslaand), 2 monochrome platen en oorspronkelijk omslag, met vele andere illustraties, 4to. -
€ 1000 - € 2000