1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1720
[Salvador Dalí] Les chevaux de Dali. Textes Alain Decaux (...) et Léon Zitrone.
-Préface Yves Saint-Martin. Parijs, A. & G. Israel, 1983, gedrukt in 4980 exemplaren (dit is nummer 112, één van de eerste 1000 exemplaren), zonder paginering, met 18 litho's door Dalí, in losse katernen en met losse platen als uitgegeven in oorspronkelijke kartonnen chemise, groot folio, in rood fluwelen omslagdoos met los ingelegde koperen plaat met afbeelding in reliëf naar Dalí (61 x 41 x 6,5 cm.).-

verkocht € 440.00
kavel: 1721
Boogschutter op rots
-Brons, begin 20ste eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Hoogte 61 cm. Lengte 52 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1722
Fernand Léger. Mes voyages. Avec un poème d'Aragon et des lithographies de l'auteur.
-Genève, Edito-Service, z.d. (ca. 1980), uitgegeven in een niet gespecificeerde, genummerde oplage (dit is nummer 629), 178 p., rijk geïllustreerd, losbladig als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, folio, met extra suite van de illustraties in eigen oorspronkelijk omslag, samen in half kunstleren chemise en (gescheurde) schuifdoos (37 x 26,5 x 7 cm.).-
€ 70 - € 140
kavel: 1723
[Russische avant-garde] Drie items: (1) Natalja Gontsjarova. Bal banal.
-Organisé par l'Union des Artistes Russes. Houtsnede toegangsbewijs voor het bal in de "Salle Bullier 31 Avenue de l'Observatoir e Vendredi le 14 mars 1924", 22,5 x 15,8 cm., genummerd 2962 in stempeling, 2 andere stempels, met houtsnede illustratie door Gontsjarova gedrukt in grijs en bruin.-

verkocht € 200.00
kavel: 1724
[Russische avant-garde] Drie items: (1) Bal de la Grande Ourse.
-Salle Bullier 31, avenue de l'Obervatoire Vendredi 8 Mai 1925 (...). Organisé par l'Union des Artistes Russe à Paris. Tweezijdig bedrukt letterdruk programma/ postertje gedrukt in bruin op handgeschept papier, 50 x 32,5 cm., met illustratie door Larionov.-

verkocht € 160.00
kavel: 1725
[Russische avant-garde] Drie items: (1) Michael Larionov. Grand Bal des Artistes.
-Travesti transmental vendredi 23 fevrier 1923. Au profit de la caisse de secours mutuel de l'Union des Artistes Russes, Bullier 31, avenue de l'Observatoire. Toegangsbiljet naar ontwerp van Larionov, in letterdruk en houtsnede/ linosnede in bruin en oranje, 22,5 x 27,5 cm., met gestempeld nummer en prijs [15, wij vonden ook exemplaren met 25 als prijs].-

verkocht € 270.00
kavel: 1726
[Russische opera. Bilibin, Korovin etc.] Opéra Prive de Paris. Première Saison 1929.
-Drie rijk geïllustreerde programmaboeken, alle (36) p., de algemene pagina's, de advertenties, een los ingestoken flyertje en het omslag naar Bilibin alle exact hetzelfde, maar de nummers verder verschillend in de centrale dubbel-p. programma's, de analyse van de opera, de ingeplakte platen naar Korovin en Bilibin en één gedrukte pagina met illustraties naar Korovin en Tchezo-Potocka, oorspronkelijk geniet omslag, folio.-

verkocht € 170.00
kavel: 1727
Ruimte. Jaarboek van Nederlandsche Ambachts & Nijverheidskunst 1929
-W.F. Gouwe. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1929, 193 p., oorspr. kartonnen band met linnen rug. Bandontwerp door Vilmos Huszár. Iets vlekkig en rug iets beschadigd + Jaarboek van Nederlandsche Ambachts & Nijverheidskunst 1919, 1920, 1922, 1923-24, 1928 en 1930. Banden 1922 en 1930 besch., band 1923-24 vlekkig + Jo de Jong, De nieuwe richting in de kunstnijverheid in Nederland + H.P. Berlage, Schoonheid in samenleving. Toegevoegd: H. Kröller-Muller, Beschouwingen over problemen in de ontwikkeling der moderne schilderkunst.-

verkocht € 180.00
kavel: 1728
[Brassaï. Met gesigneerde opdracht 2x] Brassaï. Sculptures, tapisseries, dessins.
-Parijs, Édition Signe voor Galerie Verriere, 1972, (32) p., 13 illustraties, oorspronkelijk omslag, 28 x 16 cm.-
€ 80 - € 160
kavel: 1729
[Kunstenaarsboek] The Archives
-Art information Centre Peter van Beveren. Provinciaal Museum Hasselt, 1981. In kunstleer gebonden kunstenaarsboek met collages, rubber stempel, doorzichtige pagina's, uitvouwbare metalen tafel met bijbehoren (Gubbels) etc. Enkele gesigneerd. Tekst in Nederlands en Engels. No. 264. Met medewerking van Robert Jacks, Woody van Amen, Carl Andre, Hans Eikelboom, Ken Friedman, Ad Gerritsen, Klaas Gubbels, Wim Gijzen, Richard Hamilton, Joseph Beuys, Marinus Boezem, Christian Boltanski, Daniel Buren, Michel Cardena, Christo, Robin Crozier, Gaurt van Dijk, Pieter Engels, Tommy Mew, Maurizio Nannucci, Richard Nonas, Arnulf Rainer, Dieter Roth, Yves de Smet, Al Souza, Endre Tot, Timm Ulrichs, Ben Vautier, Wolf Vostell, Dick Higgins, Peter van Beveren. -

verkocht € 240.00