1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1730
The one minute award
-Filmprijs voor cineasten die een film van exact 1 minuut maakten. In de vorm van een zittende gorilla met gouden camera in de hand. Op het voetstuk de tekst The one minute award. Hoogte 19,5 cm. -
€ 200 - € 350
kavel: 1731
D.H.W. Filarski (1885-1964)
-Olieverf op board. Voorstelling van een Hollands landschap met kerkje aan de vaart (omgeving Drenthe/ Overijssel). Rechtsonder gesigneerd Filarski '44. In bijhorende vergulde lijst. Afm. beeld 63 x 31 cm.-
€ 550 - € 900
kavel: 1732
[Glas] Chris Lanooy (1881-1948). Leerdam Unica
-Vrijgeblazen vaas met netwerk van groene en bruine kleurpoeders. Onderzijde met diamantpen gesigneerd Leerdam Unica E 215 (= 1928) CJ Lanooy. Origineel stickertje nog op de hals van de vaas aanwezig. Hoogte 38 cm.-

verkocht € 400.00
kavel: 1733
Charles August Lebourg (1829-1906). Le Travail
-Bronzen sculptuur van een smid met hamer en gereedschap op een aambeeld. Gesigneerd met "Lebourg Acquis par la Ville de Paris". Op de achterzijde met munt Exposition Paris 1900 MD mlle d'or HV. Hoogte 16 cm.-
€ 300 - € 500
kavel: 1734
[Art deco] Charles Schneider (1881-1953). Cameo vaas
-Een cilindrische, in mal geblazen vaas met twee kleurlagen. Deels weggeëtste florale decoratie. Gesigneerd Charder (= Charles Schneider) en op de bodem France. Frankrijk, ca. 1927. Hoogte 19,5 cm.-

verkocht € 480.00
kavel: 1735
Charles van Wijk (1875-1917). Sculptuur
-Bruin gepatineerde bronzen sculptuur getiteld "2 generaties", ca. 1905-1910. Gesigneerd Charles v. Wijk. Hoogte 35 cm.-

verkocht € 2400.00
kavel: 1736
Karl Himmelstoss (1872-1967). Vlinders
-Porseleinen sculptuur van een vlinder naar ontwerp van K. Himmelstoss. Uitvoering Rosenthal Germany. Hoogte 3 cm. Hierbij een andere Rosenthal sculptuur. Hoogte 5 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1737
Emannuelle Fremiet (1824-1910)
-Brons, met ridder zittend op zijn paard met bewapening Chef Gaulois. Op de voet gesigneerd E. Fremiet. Frankrijk, 19e eeuw. Hoogte 36 cm.-
€ 1000 - € 1800
kavel: 1738
[Bauhaus] Marianne Brandt (1893-1983). Boekensteunen
-Metalen gebogen boekensteun met gespoten geometrische decoratie op oranje ondergrond. Ontwerp Marianne Brandt 1930-33, uitvoering Ruppel (Ruppelwerk Metallwarenfabrik GmbH), Duitsland. 14,5 x 13 x 12,5 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1739
Vasilii Grachev (1831-1905). Sculptuur
-Bronzen groep van soldaat te paard die zijn geliefde kust. Gegoten door C.F. Woerffel naar het model van Vasilii Grachev, eind 19e eeuw. Op een naturalistische ovale voet, ondertekend op voet in Cyrillisch schrift "LBP. Grachev" en met gietersmerk "Fabr. CF. Woerffel". Hoogte 25,4 cm.-

verkocht € 1250.00