1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1740
Bronzen beelden
-Een dame met pijl en boog bij boomstronk met hond. Hierbij een man met zwijnenkop en hond. Beide ongesigneerd en op natuurstenen voet bevestigd. Eind 19e eeuw. Hoogte 24 cm.-
€ 1000 - € 1800
kavel: 1741
Christiaan Soer (1882-1961)
-Stadsgezicht. Olieverf op doek. Gesigneerd Chr. Soer. Doek 50 x 60 cm.-

verkocht € 400.00
kavel: 1743
Elise Claudine Arntzenius (1902-1982)
-Bloemstilleven. Aquarel, voluit gesigneerd en gedateerd 1949. Ingelijst achter passe-partout.-

verkocht € 120.00
kavel: 1744
Bronzen beeldengroep
-Voorstelling van een man met ontbloot bovenlichaam liggend op rots met berggeiten. 19e eeuw. Niet gesigneerd. Hoogte 25 cm.-
€ 600 - € 1000
kavel: 1745
Pieter d'Hont (1917-1997) Bronzen kop
-De Franse acteur Michel Simon. Op natuurstenen voetstuk. In de stijl van Charlotte van Pallandt. Niet gesigneerd. Hoogte 15 cm (incl. voetstuk).-

verkocht € 240.00
kavel: 1746
Anthon van Rappard (1858-1892)
-Bezembinders in de werkplaats. Pasteltekening. Gesigneerd A. van Rappard '91. Beeld 50 x 69 cm.-

verkocht € 750.00
kavel: 1748
H.N. Werkman (1882-1945)
-De 7 vloeken. Poëtisch pamflet. (Groningen), In agris occupatis, 1944, 1e editie, (12) p., oorspronkelijk omslag door Werkman. Gedrukt in 110 genummerd ex., dit is nr. 79. Volière reeks 4.-

verkocht € 300.00
kavel: 1749
[Jan Toorop] 4 stuks: (1) J. Th. Toorop 1858-1928. Uit het etswerk.
-Amsterdam, Vorst & Tas, 1928, uitgegeven in 250 genummerde exemplaren (dit is nummer 217), letterdruk bifolium met titel, inhoudsopgave en inleiding, gevolgd door 7 omslagen met 7 genummerde reproducties naar etsen, los als uitgegeven in de oorspronkelijke linnen portfolio, folio (titel deels gebruind).-

verkocht € 160.00