1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1624
[Typografie] Specimen des divers caractères, vignettes et ornements
-typographiques de la Fonderie de Laurent et De Berny. Édition des Centres, 1992. Luxe in halflinnen gebonden uitgave met opgeplakte voorplaat. Nr. 595/999. Als nieuw + Exercices de style. Nouvelle édition par Raymond Queneau, Gallimard, 1979. In halflinnen. Toegevoegd: Spécimen de la Fonderie Typographique van Ley-Nouri, Bruxelles-Nord, 1930. 378 p. In halflinnen. Matig exemplaar; rug ontbreekt, buitenzijde sleets, binnenzijde goed. -
€ 75 - € 150
kavel: 1625
Jan Mankes
-Door Alb. Plasschaert en Just Havelaar. Met inleiding van A. Mankes-Zernike. Wassenaar, J.A.A.M. van Es, 1917, 60 p., met één ingeplakte originele houtsnede ("Koemelkster") en 31 ingeplakte illustraties (incl. zelfportret op voorplat en frontispice zelfportret), oorspronkelijk halflinnen, 4to.-

verkocht € 130.00
kavel: 1626
David Schulman (1881-1966)
-Gezicht vanaf de Brouwersgracht. Olieverf op doek, 78 x 59 cm. -

verkocht € 2200.00
kavel: 1629
Aat Veldhoen (1932-2018)
-Bloemenmeisje op de Albert Cuypmarkt, Amsterdam. Gesigneerd 'Veldhoen 76'. Acryl op doek. 141,5 x 110 cm.-
€ 600 - € 1200
kavel: 1630
Arthur Goldsteen (1908-1985). Trompe-l'oeil
-Stilleven met kruik, doek en knoflook. Olieverf op doek, 1976. Gesign. l.o. 44 x 27 cm. - toegevoegd de voorschets van het werk, potlood op dik papier.-
€ 800 - € 1200
kavel: 1631
[Typografie] Divers
-Wayzgoose. The Australian journal of book arts. Sydney, 1985 Number one + Champion Papers. The Printing Salesman's Herald. Special Issue on the Work of Hermann Zapf + Paul Rand Design Form and Chaos. Yale University Press, 1993 - en 11 andere m.b.t. typografie.-

verkocht € 60.00
kavel: 1632
[Typografie] Hoffmanns Schriftatlas
-Julius Hoffmann Verlag Stuttgart, 1930. 80 p. In linnen gebonden + Mohn & Co Schriften. 6 ringgebonden letterproeven van firma Mohn & Co GmbH, ca. 1955. In linnen cassette - en 6 andere Duitstalige uitgaves m.b.t. typografie. -

verkocht € 110.00
kavel: 1633
[Typografie] Alphabet and Image 1-8
-Shenval Press, 1946-48. Quarterly. Ed. Robert Harling. Complete set van 8 delen. Eerste vier ringgebonden. Fraaie set. -

verkocht € 110.00
kavel: 1634
[Typografie] L'Officina Bodoni
-G. Mardersteig. Die Officina Bodoni: Das Werk einer Handpresse 1923-1977, introduzione di Hans Schmoller. Edizioni Valdonega, Verona, 1980. 292 p. In linnen geb. in slipcase + Printed in Italy. Conception et maquette Ialo Lupi. Tekst Vanni Pasca, omslagontwerp Valerio Adami. Associazione Nazionale Italiana, 1989 + Giambattista Bodoni. International Typeface Corporation, New York, 1991. Nr. 110 van 180 onder vrienden verdeelde ex. In cassette - en 2 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 1635
Lot met twee Letterproeven
-Letter en band. Boekbinderij Kusters Duivendrecht n.v. I Duivendrecht, 1959. In orig. plexiglas cassette + Letterproef Lettergieterij Tetterode Amsterdam, 1916. 720 p. In linnen geb. Vormgeving S.H. de Roos. Vochtvlekje laatste pagina's, verder goed ex. Toegevoegd: Specimens boekje Boughton & Sons, Norfolk, ca. 1905.-

verkocht € 100.00