1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1646
Catalogi Galerie Berggruen
-17 Catalogues Maîtres-Graveurs Contemporains e.a. van Galerie Berggruen: Georges Braque, 1953; Paul Klee: aquarelles et dessins, 1953; Henri Laurens, 1955 (voorplat los); Henri Matisse, 1958; Pierre Courtin, 1962; Léger. Contrastes de formes, 1962; Hommage a Chagall, 1967; Oeuvres Cubistes, 1973; Maîtres-Graveurs Contemporains 1965, 1968, 1970, 1974, 1975, 1977, 1979, 1981, 1984.-

verkocht € 400.00
kavel: 1647
Miró Engravings vol. 1-3
-Ediciones Polígrafa, Barcelona, 1989-1992. Alle gebonden met omslag. Nette set, compleet met 9 houtsneden (waarvan 3x het stofomslag).-

verkocht € 170.00
kavel: 1648
Joan Miró (1893-1983). Litógrafo I-VI.
-Michel Leiris e.a. Deel I, II en IV: Paris, Maeght, 1972-1981. Franstalige uitgave; V-VI: Paris, Maeght, 1992. Spaanstalige uitgave. 5 van 6 delen, groot 4to. Alle compleet met in totaal 27 originele kleurenlitho's van Miró, respectievelijk 11, 11 en 5 litho's. Elk deel tevens met oorspronkelijk lithografisch stofomslag door Miró.-

verkocht € 440.00
kavel: 1649
[Tim Burns. Kunstenaarsboek met opdracht] A pedestrian series of postcards.
-What about Crosswalks in Mildura? New York - Mildura, 1976. Part I. By Tim Burns. New York, geproduceerd door Sara Seagull, Panama Design Studio voor The Burns Family Press, 1976, (24) éénzijdig bedrukte bladen, met platen in kleurenfotokopie, oorspronkelijk spiraalgebonden buigzaam karton, 28 x 22 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 1650
[Deutsche Werkstätte] Behangstalenboek
-Neu-Deutsche Künstler Tapeten, München, ca. 1923. Met ontwerpen van de volgende kunstenaars: J. Hillerbrand, München; Prof. Rich Riemerschmid, Passing; Prof. Niemeyer, München; Sieijfried, München; Greeven, Bielefeld; Prof. Georg Metzendorf, Essen; Otto Fucker, Frankfurt; Adolf Otto Holub, Essen; E. Batllauf, München; L. Stübner, Dresden; Alex v. Salzmann, Hellerau. 107 p. en ca. 85 randstukken. 24 x 50,5 cm. In originele band.-

verkocht € 550.00
kavel: 1651
[Wiener Werkstätte] Behangstalenboek
-Salubra nr. 30 CL. Op voorzijde vignet Wiener Werkstätte. 120 p. behang-voorbeelden met enkele meegebonden fotovoorbeelden van het gebruik van het behang in een kamer. Op achterzijde van de stalen stempel Salubra, nummer en Wiener Werkstätte. Afm. 25 x 40 cm.-

verkocht € 6500.00
kavel: 1652
-Feine Tapeten. Ca. 1923. 83 pagina's en 78 randstukken. Alle met gestempeld nummer op achterzijde. 30 x 24 cm.-

verkocht € 260.00
kavel: 1653
Behangstalenboek - Harmonie der Kleuren
-Een leidraad voor behangers, schilders, decorateurs. Boek no. 45. Goudsmit Hoff en zn's eerst Nederlandsche behangselpapierindustrie, Amsterdam-'s-Hage, 1932. 64 p. met daarbij ca. 80 randstukken. 34,5 x 23 cm. Prijslijst los voorin.-

verkocht € 900.00
kavel: 1654
Behangstalenboek Paul Dumas
-Collection Craqueles. Couleurs solides a la lumière. Folio (49 x 61 cm.) album, schroefgebonden, 1934. Met prijslijst aan versozijde voorplat. 40 p.-

verkocht € 550.00
kavel: 1655
[Wiener Werkstätte] Behangstalenboek Dagobert Peche (1887-1923)
-Behangselpapieren der Wiener Werkstätte ontworpen door D. Peche. Serie 14. Lichtechte kleuren. 65 p. Folio album (50 x 54 cm.), schroefgebonden. Vignet Wiener Werkstätte op voorzijde. Compleet in goede staat in originele band. Meegebonden verklaringsblad en enkele titelbladen met uitleg van het idee achter het behang. Zo staat over het behang Weenen "Het dessin "Weenen" op een achtergrond gedrukt, waar ontelbare kleuren, beginnend met zwart, vervolgens de zachte kleuren resida, lila en rose, een byzonder effect vormen. Een technisch wonder in de behangsel-industrie! Het rose is in twaalf nuanceeringen van donker tot licht naast elkaar aangebracht, waardoor een ongeëvenaarde schaduwwerking werd bereikt."-

verkocht € 26000.00