1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1656
W.A.J. Kraan (1910-1991) - ontwerpen stalen meubelen jaren 30
-Vier ontwerpen voor stalen meubelen, ca. 1930. (Waarschijnlijk onuitgevoerd gebleven). Motto: Wak. No. 1: Stoel en tafel. Afm. 18 x 14 cm.; no. 2: Ledikant. 26,5 x 15,5 cm.; no. 3: Keukentafel en Theedoeken rek. 28 x 19 cm.; no. 4: Bloemtafeltje. 18 x 14,5 cm. Elk in Oost-Indische inkt met aquarel en kleurpotlood. Op zwartpapieren ondergrond met tekst in wit potlood. Signatuur r.o. Per twee achter glas in lijst. -
€ 500 - € 1000
kavel: 1657
[Reclame] 19 items: (1) Officieel orgaan van het Genootschap voor Reclame. Foto-nummer.
-Nummer 12 December 1934. Redactie A.F.J. Beckers en E.A. Wolfson. Amsterdam, 1934, 385-424 p., gedrukt in blauw en zwart, rijk geïllustreerd met o.a. 4 ingeplakte folders op zwart ingebonden vouwblad, oorspronkelijk (geniet) omslag met fotomontage vooromslag door D. van Kreveld en Fré Cohen, groot 4to.-

verkocht € 180.00
kavel: 1658
Peter Alma (1886-1969)
-Colyn-iade. 8 satirieke houtsneden. Amsterdam, uitgave in eigen beheer, 1923. Omslag licht rafelig aan randen, achterplat los, verder goed ex. van deze fragiele uitgave. Toegevoegd: facsimile Galerie de Tor, Amsterdam 1976 met enkele krantenartikelen.-

verkocht € 180.00
kavel: 1659
[Beeldstatistiek] Gerd Arntz - Het bouwbedrijf in Nederland
-De plaats der bouwbedrijven in de nijverheid in 1938. Tekst door J. van Ettinger en J.J. van der Wal. Leiden, H.E. Stenfert Kroese, 1943 (gedrukt door C. Chevalier in Rotterdam), 40 p., met fraaie beeldstatistiek door G. Arntz, oorspronkelijk geniet omslag, 4to + Rondom Rembrandt. Een Isotype-boekje, 1938. 12 p. Met beeldstatistiek door Arntz + De 80-Jarige Oorlog. Verbeeld Verleden 1. Publicatie van de Nederlandse Stichting voor Statistiek/ Nederland als grote mogendheid. Verbeeld Verleden; 2. Publicatie van de Nederlandse Stichting voor Statistiek. Leiden, H.E. Stenfert Kroese, ca. 1947; 55 + 54 p., geïllustreerd met 49 en 47 figuren door Gerd Arntz.-

verkocht € 190.00
kavel: 1661
[Beeldstatistiek] Gerd Arntz - Die Bunte Welt
-Mengenbilder für die Jugend, Veröffentlichungen des Gesellschafts- und Wirtschaftsmuseums (Otto en Marie Neubarth), Artur Wolf Verlag, Wien, 1929.-

verkocht € 440.00
kavel: 1662
Nicolaas Wijnberg
-Ssst. De Koning danst.../ Peter en de Wolf. Uitgave t.g.v. het Tien-jarig bestaan van Scapino ballet. Versjes Mies Bouhuys, prenten Nicolaas Wijnberg, 1955. Kunstenaarsboek. 20 p. met ingelegd decor met spelers (uit te knippen) en (gedrukte) brief aan kinderen.-

verkocht € 80.00
kavel: 1663
Dieter Roth - Das Weinen
-Das Wähnen. Band 2A. (Tränenmeer 4). Stuttgart und London, Hansjörg Mayer, 1978. Eerste druk, nr. 58 van een oplage van 400 ex. Onafgesneden, 36,8 x 13 cm. [152] p. Dubbel gesign. op titelpagina.-

verkocht € 170.00
kavel: 1664
Yoko Ono + John Lennon
-Grapefruit. Works and drawings by Yoko Ono. Introduction by John Lennon. Simon and Schuster, 1970. Geb. met s.o. Net exemplaar, naam op schutblad + John Lennon in his own write. Jonathan Cape, London, reprint June 1964. Naam en handschrift op 2e schutblad, verder goed ex. -
€ 60 - € 90
kavel: 1665
Surréalistische Schilderkunst
-Inleiding bij de internationale tentoonstelling van het surréalisme gehouden in de galerie Robert Keizersgracht 527 te Amsterdam, Georges Hugnet. Vert. A. van Leggelo. 1938, Scheltema & Holkema in opdracht van galerie Robert. 28 (2) p. Bandtekening Max Ernst.-

verkocht € 170.00
kavel: 1666
M.C. Escher (1898-1972). Vissen [Bool 442].
-Houtsnede, ca. 10,9 x 10,9 cm., zoals gepubliceerd in De tekens van de dierenriem (samenstelling Pam G. Rueter), z.pl., De Grafische, 1963, uitgegeven in 500 exemplaren (450), (75) pp., oorspronkelijk omslag, klein 4to. Dit is nr. 8 van de 50 genummerde exemplaren voor donateurs van de Grafische.-

verkocht € 900.00