1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1668
M.C. Escher (1898-1972)
-4 Grafici. M.C. Escher, W, van Heusden, H. van Kruiningen en J.M. Prange. Rotterdam, Boymans, 1952. 24 pp. Bool 381.-

verkocht € 210.00
kavel: 1669
Tentoonstelling Nul Stedelijk Museum 1962
-Stedelijk Museum Amsterdam, catalogus 299. Uitvouwbaar affiche in omslag.-

verkocht € 270.00
kavel: 1670
Vormen van de Kleur
-Stedelijk Museum, Amsterdam, 1967. 31 p. Losbladig in cassette. Met zeefdrukken van Bonies, Ellsworth Kelly, George-Karl Phaler & William Turnbull.-

verkocht € 140.00
kavel: 1671
Josef Albers (1888-1976)
-Einführung von Jürgen Wismann, Verlag Aurel Bongers, Recklinhausen, 1977. In linnen gebonden. Met 9 zeefdrukken op dik papier, essays 'Homages to the Square als wechselwirkung der Farbe', 'Strukturale Konstellationen als Mehrdeutigkeit der Linie' en een hoofdstuk 'Gedichte und Statements' en biografische data.-

verkocht € 260.00
kavel: 1672
Henri Matisse (1869-1954). Verve 35/36
-A.W. Burna & Zoon, Utrecht, éditions de la revue Verve, Paris, 1958. 182 p. Oranje-rood omslagontwerp Matisse. Incl. 40 kleurenlithografieën van Matisse (27 enkelp., 9 dubbelp., 1 driedubbele en 3 vierdubbele pagina). Gedrukt bij Mourlot Frères, monochrome heliogravures gedrukt bij Draeger Frères.-

verkocht € 2400.00
kavel: 1673
Conceptional Art
-Piero Manzoni. Galleria del Leone Venezia, 1968. 16 p. Geniet, naam op versozijde voorplat + iv biennale internzionale d'arte, Palazzo del Kursal, 1962. 176 p. + Art=Ben Ben Vautier, Stedelijk Museum 1973 + Boezem as wide as. The Eschnau summer press publications. A continuation of the temporary travelling press publications 3, 1975. Met gesigneerde multiple + Lucio Fontana. Galleria Pagani, Milano, 1961. 4 p. + IX Bienal 1967 Sao Paulo. Holanda. Ad Dekkers, Jan Schoonhoven, Peter Struycken. 32 p. - en 6 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1674
Video Art
-Marcel Odenbach. Kölnischer Verein, 1981 + Gerry Schum. Stedelijk Museum 1980 (vormgeving Wim Crouwel) + Steina & Woody Vasulka Vidéastes 1969-1984. Cine-MBXA/ Cinedoc. Cellofaan voorplat deels los, verder goed + Else Madelon Hooykaas, Elsa Stansfield "Labyrinth" video-environment. Catalogus Internationaal Cultureel Centrum, Antwerpen, 1978 - en 14 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1675
Frank Stella, Donald Judd e.a.
-Stati Uniti d'America. XXX Biennale Venezia 1960. Guston, Hofmann, Kline, Roszak. 56 p. Stempel Wim Beeren op versozijde voorplat + Stati Uniti d'America. XXXII Esposizione Biennale Internazionale d'Arte Venezia 1964 met o.a. werk van Chamberlain, Oldenburg, Dine en Stella + United States of America VIII Sao Paulo Biennial met werk van o.a. Barnett Newman, Donald Judd en Frank Stella + Frank Stella. A retrospective exhibition circulated under the auspices of the International Council of the Museum of Modern Art, New York. London, 1970. 32 p. Voorplat enkele kleine vlekjes, verder net ex. + The Prints of Frank Stella. A Catalogue Raisonné 1967-1982 by Richard H. Axsom, Hudson Hills, 1983. Geb. met s.o. - en 2 andere van Stella + Donald Judd Large-Scale Works. Judd für die Steinberggasse in Winterthur. Pace Gallery, New York, 1993 + uitvouwfolder Exposition Donald Judd, Arc Musée d'Art Moderne de la Ville de Paris, 1988 + The Chinati Foundation. 18 postcards of works by Donald Judd, John Chamberlain, Claes Oldenburg and Coosje van Bruggen e.a. + Thomas Kellein: Donald Judd. Das Frühwerk/ Early Work 1955-1968. Kunsthalle Bielefeld, 2002.-

verkocht € 90.00
kavel: 1676
Sol LeWitt
-Brick Wall, Tanglewood Press, New York, 1977 + Notes on the Wall Drawings of Sol LeWitt, Centre d'Art Contemporain, Genève, 1977 + Wall Drawings 1968-1984. Stedelijk Museum, 1984 - en Sol LeWitt The Museum of Modern Art, New York, 1978. Gebonden met stofomslag.-

verkocht € 360.00
kavel: 1677
Hans Haacke, Claes Oldenburg e.a.
-Hans Haacke. Volume I en II, Museum of Modern Art, Oxford/ Van Abbemuseum, Eindhoven, 1978-80 + Claes Oldenburg. Maus Museum. Documenta 1972. 32 p. (wat verschoten van kleur) + Laura Grisi, Van Abbemuseum 1976 + Prospect 71 Projection, Art Press, 1971. Voorplat licht besch., verder goed ex. - en 3 andere.-

verkocht € 80.00