1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1688
Cobra
-Pierre Alechinsky, Lefebre Gallery, 1962. Invitation incl. 4 lithografieën (omslag + versozijde). Litho naast titelpagina met de hand verder getekend met opdracht van Alechinsky waarin hij vraagt of de aankopen zijn aangekomen, aan Wim Beeren. Gedicht door Walasse Tin + Corneille gouaches récentes. Galerie Mathias Fels et Cie, Paris, 1964. Incl. litho's. Oplage 800 ex. + Eugène Brands 1948 Cobra 1951. Galerie Delta Rotterdam, 1964 - en 5 boeken m.b.t. Constant.-

verkocht € 130.00
kavel: 1689
De Stijl
-De Stijl 1 & 2: 1917-1920 en 1921-1932. Complete reprint 1968. Amsterdam, Athenaeum/ Den Haag, Bert Bakker/ Amsterdam, Polak & Van Gennep. Dummy-exemplaar in 2 delen. Deel 1 met 20 bedrukte p., deel 2 met 28 bedrukte p., overige bladen blanco, 4to (deel 2 oblong). Rug deel 1 vlekkig, verder goed + Theo van Doesburg, De nieuwe beweging in de schilderkunst. Delft, J. Waltman Jr., 1917, 44 p. en 21 platen, oorspr. omslag, groot 8vo. Omslag gescheurd op rug en langs randen, verder goed + 1 andere door Theo van Doesburg + J.J.P. Oud, Mein Weg in 'De Stijl'. 's Gravenhage/ Rotterdam, Nijgh en Van Ditmar, (1958), oorspr. geïll. karton met linnen rug - en 2 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1690
Beeldmerk Gouda Kaarsen
-Portfolio beeldmerk Gouda Apollo kaarsen, jaren 60/70. Ontwerper onbekend. Map bestaande uit 13 pagina's met daarin briefpapier, voorbeelden autobeschildering, doosontwerpen, visitekaartjes etc. met het beeldmerk. -

verkocht € 60.00
kavel: 1691
Hans van der Stok (1903-1981). (Zeemeermin).
-Litho, 37 x 28,7 cm., gesigneerd en 16/25 in potlood, in lijst en onder passe-partout. -
€ 70 - € 140
kavel: 1692
Elaine Surtevant - Studies for Warhols' Marilyns Beuys' Actions and objects Duchamps
-etc. including Film Everson Museum November 1973. 48 p. Geniet. -

verkocht € 440.00
kavel: 1694
Internationale Situationniste
-Guy Debord - Internationale situationniste Bulletin central édité par les sections de l'internationale situationniste Numéro 3 + 4. Parijs, G.E. Debord, dec. 1959/1960. Elk 40 p., in goede staat. -

verkocht € 110.00
kavel: 1695
Plus-Nieuws nr. 7
-1970 + Drie collecties 'three blind mice' De collecties: Visser, Peeters, Becht. Stedelijk Van Abbemuseum, Eindhoven, 1968 + Veertien houtsnedes door Carel Visser, Print Gallery, 1973 + Environments. Studium Generale Rijksuniversiteit Utrecht, 1968/69. Vormgeving Swip Stolk, druk Mart Spruyt. Kl. besch. voorplat, verder net ex. + Van Eyck verf. Een kleine reportage. Peter Struycken - en uitvouwfolder 3 tentoonstelling samen met eigen kollektie van Abbemuseum Eindhoven, 1970: Ad de Keijzer/v Sipke Huismans/ Ad Dekkers.-

verkocht € 150.00
kavel: 1696
Chris Burden - B-Car
-The Story of Chris Burden's Bicycle Car. With text by Chris Burden and Alexis Smith. Future Studio for Choke Publications, 1977. 12 p., oblong, geniet. -

verkocht € 130.00
kavel: 1697
Stanley Brouwn
-1000 mm - 879 mm. Art & Project, Amsterdam, 1978 + One distance. Van Abbemuseum, Eindhoven, 1981. Oplage 1000 ex.-

verkocht € 280.00
kavel: 1698
Dieter Rot
-Dieter Rot gesammelte Werke Volume 20, Bücher und Grafik/ Books and Graphics, part I 1947-1971, edition Hansjörg Mayer, Stuttgart, London, Reykjavik, 1971 + Volume 40, part II 1971-79. Beide in goede staat - en Catalogus Dieter Roth, Stedelijk Museum, 1975. Folio, gevouwen in orig. enveloppe en bibliografie.-

verkocht € 70.00