1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

kavel: 1699
[Lucebert. Met originele tekening] Val voor vliegengod. Gedichten van Lucebert.
-Amsterdam, De Bezige Bij, 1959, 80 p., illustraties en oorspronkelijk omslag naar Lucebert, klein 8vo (Literaire Pockets 25, eerste druk).-

verkocht € 260.00
kavel: 1700
Graffiti
-Museum Boymans-van Beuningen, Rotterdam, 1983. Groninger Museum, Groningen, 1984. 64 pp. Oblong 4to.-

verkocht € 160.00
kavel: 1701
J.Th. Toorop (1858-1928)
-Uit het etswerk. Vorst & Tas, Amsterdam, 1928. Losbladige uitgave in linnen map met 7 reproducties naar etsen van Toorop. Nr. 20/250. Rug aan onderzijde open bij de neep, bladen wat roestvlekkig als altijd + ex libris M.C. Bloemers, ontwerp Jan Toorop. 6,7 x 6,7 cm. Geplakt in boekje Japansche Prenten, 1925.-
€ 80 - € 150
kavel: 1702
Chagall - Lithographe II
-F. Mourlot. Lithographe 1957-1962. II. Monte-Carlo, (A. Sauret), 1963. Compleet ex. met 12 originele litho's, waarvan 7 gekleurd (incl. het stofomslag). In zeer goede staat incl. gelith. omslag en transparant omslag in cassette.-

verkocht € 300.00
kavel: 1704
Picasso Lithographe
-Notices et catalogue établis par Fernand Mourlot IV 1956-1963. André Sauret, Éditions du livre, Monte-Carlo. Met 2 litho's door Picasso (incl. stofomslag). In cassette.-

verkocht € 320.00
kavel: 1705
[Edvard Munch] Gerd Woll. Edvard Munch. Complete paintings. Catalogue raisonné 1880-1944.
-Londen, Thames & Hudson, 2009, 4 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform linnen met stofomslag, folio, samen in kartonnen schuifdoos (standaardwerk in nieuwstaat). (totaal 4)-

verkocht € 270.00
kavel: 1706
Marc Chagall - Die Odyssee
-Text von Wolfgang Schadewaldt. Von Vava Chagall autorisierte deutsche Ausgabe in 2 Bänden mit 43 Farbreproduktionen und den 39 einfarbigen Wiedergaben der Original-Lithographien von Marc Chagall. Daco-Verlag Günter Bläse, Stuttgart, 1989. 580 pp. In linnen gebonden in cassette.-

verkocht € 200.00
kavel: 1707
Andy Warhol (1928-1987)
-Pink Cow. Gedrukt op zilvermetaal papier. Genummerd in de plaat 217/500. 23 x 23 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 1708
Arti et Amicitiae. Vereniging tot Bevordering van Beeldende kunsten. 5 premie-uitgaven.
-(1) Premie-uitgave 1939 ter gelegenheid van het 100 jarig bestaan der maatschappij Arti et Amicitiae anno 1839-1939. Amsterdam, gedrukt door L. van Leer & Co. voor Arti et Amicitiae, 1939, losbladig tekstkatern met 8 p. gevolgd door 36 platen waarvan 25 litho's door o.a. F. Bobeldijk, F. Everbag, H. Krop, C.J. Maks, J. Rovers, G. Rueter, J. Sluijters en H. IJkelenstam, los als uitgegeven in de oorspronkelijke portfolio met voorzijde ontworpen door G. Rueter, 31 x 25 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 1709
Aumanipadmehum (Oesterproject).
-Een project van René van Kempen, Frank Lodeizen, José van Tubergen. (Amsterdam), gedrukt door Willem Klijn voor Lucius visrestaurant e.a., (1997), gedrukt op Van Gelder in 111 genummerde en door 19 contribuanten gesigneerde exemplaren (dit exemplaar is genummerd "H.C. 2"), bestaande uit 16 bifolia: titel en colofonblad, inleiding en 14 gezeefdrukte bladen met prenten, gedichten en teksten over de oester, los als uitgegeven in de oorspronkelijke doos door firma Schwendemann, 34 x 23,5 cm.-

verkocht € 200.00