155-249 Literatuur en bibliofiele uitgaven

kavel: 245
Multatuli - Max Havelaar
-of de koffij-veilingen der Nederlandsche Handel-Maatschappij. Amsterdam, J. de Ruyter, 1860. Eerste druk, 2 delen in 1 band, (6), 212; (4), 185 pp. Herbonden in half linnen met gemarmerd papier en vernieuwde schutbladen + Aleid. Twee fragmenten uit een onafgewerkt blyspel. Amsterdam, W. Versluys, 1891 - en 4 andere.-

verkocht € 240.00
kavel: 246
Willem Kloos
-Gedichten, 1880-1893. De Roos, Utrecht, 1959. Oplage 175. Halfperkament, vergulde rug, 27 x 19 cm. 197,(3) pp. Band met waterschade, verder goed + Verzen I-III. W. Versluys, Amsterdam, 1894-1913. 3 delen. Perkament (deel III linnen) met titel in goudopdruk. 8vo, 262, 288, 370 pp. Lichte gebruikssporen, scheurtje in band dl. III, verder goed - en 4 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 247
Marcellus Emants
-Een drietal novellen. Haarlem, W.C. de Graaff, 1879. xii, 302 (1) p. In orig. halflinnen. Pagina 15 los, stempel Kweekschool Roermond op schutblad, verder net exemplaar van deze zeldzame titel.-
€ 80 - € 150
kavel: 248
Marcellus Emants
-Lichte kost. Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, 1892. 1e druk, in halfleer, 247 p. Titelschildje in boek gelegd, verder net ex.-
€ 60 - € 90
kavel: 249
Reinaert de Vos
-Reinaert de Vos, Episch fabeldicht van de twaelfde en dertiende eeuw, met aenmerkingen en ophelderingen van J.F. Willems. Gent, Gyselynck, 2e dr., 1850. lxvii, 404 p. In halfmarokijn met vergulde rugtitel. Aan randen wat sleets, verder net ex. + Reintje de Vos van Hendrik van Alkmaar. Naar den Lubekschen druk van 1498 vertaald en uitgegeven door Mr. Jacobs Scheltema. Vincent Loosjes, Haarlem, 1826. lxxii, 468 p. 4to, herbonden in linnen met vernieuwde schutbladen.-

verkocht € 100.00