155-249 Literatuur en bibliofiele uitgaven

kavel: 165
[Theater. Frans] Molière en Corneille
-Les oeuvres de Monsieur Molière. [4 delen]. Den Haag, Adriaan Moetiens, 1704. 12mo, 4 delen, leer, uniform gebonden, schutbladen met floraal motief, 4x titel in rood en zwart met vignet in houtsnede, geïll. frontispices met titel voor alle afzonderlijke spelen. Zeer goede set. Samengevoegd met: Le Theatre de T. Corneille. [4 delen]. Amsterdam, L'Honoré & Chatelain, 1718. 12mo, 4 delen, uniform gebonden, portret van de auteur, 4x titel in rood en zwart met vignet in houtsnede en alle spelen voorafgegaan door een geïll. frontispice met titel. Goede set.-

verkocht € 80.00
kavel: 166
Louis Couperus
-Odalisken. Gedicht van Louis Couperus voor Altstem, Alt en vleugel door R.A.D. Cort van der Linden. Boek- en Kunstdrukkerij vh Mouton & Co, Den Haag, ca. 1930. Map met 3 x 8 p. + Afrodite (Gedicht van Louis Couperus). R.A.D. Cort van der Linden, de Ring, Berchem, 1930. Voor Nederland verkrijgbaar bij de Boek- en Kunstdrukkerij voorheen Mouton & Co, Den Haag. 5 p.-
€ 60 - € 90
kavel: 167
Robert van Gulik
-The Haunted Monastery. A Chinese detective story. 1e dr., Art Printing Works, 1961. Gesign. door de auteur + The Red Pavilion. A Chinese detective story. 1e dr., Art Printing Works, 1961. Beide in goede staat.-

verkocht € 340.00
kavel: 168
Anne Frank
-Fragmenten uit het dagboek van Anne Frank. In: De Nieuwe Stem. Jaar 1, no. 6. Onder red. van H.M. van Randwijk, Jan Romein e.a. Van Loghum Slaterus, 1946, p. 385-448. In goede staat.-

verkocht € 1200.00
kavel: 169
Arnon Grunberg - De heilige Antonio
-Luxe gebonden uitgave van het Boekenweekgeschenk 1998 met stofomslag + de reguliere editie - en de voor bibliotheken ingebonden editie. -

verkocht € 140.00
kavel: 170
John Wyndham - The Day of the Triffids
-London, Michael Joseph, 1e dr., 1951. Gebonden met stofomslag.-

verkocht € 130.00
kavel: 171
Concrete poetry
-Roberto Francisco Valenza, The Clearing Stage. Primordial Marrow, 1976. Bardo Matrix special edition. Nr. 93/450, gesigneerd + Free For All. John Digby, Ted Joans, Valery Oisteanu & Bill Wolak. The Somniloquist's Press, 1978. Gesigneerd + Ving number 1. Maidstone, Outcrowd, 1980. Geniet. Zeldzaam - en 5 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 172
Emile Zola, Germinal. Illustré de trente compositions en couleur de Jean Oberlé
-Parijs, Javal et Bordeaux, 1928, 541,(2) p., 30 kleurenplaten, halfleer, platten overtrokken met gemarmerd papier, geribde en vergulde rug, bovensnede verguld, groot 4to.-
€ 100 - € 200
kavel: 173
[Judaica] Else Lasker-Schüler - Mein Blaues Klavier
-Neue Gedichte. Jerusalem, 1943. Nr. 287 van 330 ex. -

verkocht € 150.00
kavel: 174
[Boekbanden] Jacob van Lennep
-Novellen. Met photogravures naar teekeningen van Ch. Rochussen. Leiden, A.W. Sijthoff, z.d. Folio-uitgave in rijk geïllustreerd verguld rood linnen + 8 andere uit de reeks - en 3 doublures. 2 delen met vernieuwde rug, enkele delen met bibliotheekstempels. Toegevoegd: J.J.L. ten Kate, De hel van Dante Alighieri. Met platen van Gustave Doré. Leiden, Sijthoff, z.d. (rug besch.).-
€ 100 - € 200