[600] [601] [602] [603] [604]
kavel: 602 verkocht € 240.00

[Manuscript kookboeken] "Keuken-recepten"

Handgeschreven receptenboekje, ca. 1890. Linnen met vergulde opdruk. Ruim 30 recepten, zoals "Schilpadsoep" [sic], "Gauw & Lekker", "Vermecelli-Soufflé" en "Schoenlapperstaart". Band wat sleets en vlekkig + een soortgelijke met ca. 100 recepten - en een Duitstalige met 25 recepten, alle ca. 1900.
(totaal 3)