1592-1649 Fine arts: original art work (schilderijen, tekeningen, beelden)

kavel: 1602
[Muziek. Sport] Sytze Henstra (1894-1991). 22 studiebladen met karikaturen,
-getekend in portlood/ pen, diverse formaten, deels gesigneerd en enkele gedateerd 1938, grotendeels met als onderwerp muzikanten maar ook inclusief 5 portretten van hockeyer (Rein) De Waal en een fraai zelfportret.-

verkocht € 80.00
kavel: 1603
Abstract expressionisme
-Lot met 15 schilderijtjes. Olieverf op papier, elk ca. 12,5 x 17 cm. Alle anoniem, zonder titel of datum.-
€ 100 - € 200
kavel: 1604
Hein Stork (1924-1993)
-(Parkscène). Gouache op papier. 44,2 x 33,7 cm. Gesigneerd en gedateerd 57 (?). In passe-partout (63 x 50 cm).-
€ 80 - € 150
kavel: 1605
Klaas Gubbels (geb. 1934). Vier originele tekeningen: (1) (Koffiekan op tafel)
-Tekening in zwarte pen, 22 x 22 cm., gemonogrammeerd en gedateerd '96 in pen. -

verkocht € 110.00
kavel: 1606
Cornelis van der Zwalm (1884-1955)
-Havengezicht met stoomzeilschip P. Caland. 1916. Olieverf op papier, 35,5 x 53 cm. Gesigneerd r.o. Ingelijst in passe-partout onder glas.-

verkocht € 120.00
kavel: 1607
Theo van Wijngaarden (1874-1952)
-Hollands polderlandschap met molen. Olieverf op board, 26 x 36 cm. Gesigneerd r.o. Ingelijst onder glas.-

verkocht € 200.00
kavel: 1608
Christiaan de Moor (1899-1981)
-Toscaans landschap met klooster. Mei 1945. Olieverf op doek, 48,5 x 63,5 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 1609
Gerardo Porto Montoto (1925-2010)
-Ruiterin in de regen. Olieverf op papier, 30 x 40 cm. Gesigneerd r.o. Ingelijst met passe-partout onder glas. -
€ 80 - € 150
kavel: 1610
Johan van der Linde (jr.) (1887-1956)
-Officier schrijvend aan een tafel. Gedateerd 30 maart 1916. Kleurentekening, 32 x 38 cm. Gesigneerd l.b. Ingelijst onder glas + portret van een meisje. Olieverf op doek, 55 x 38 cm. Gesigneerd r.b.-
€ 100 - € 200
kavel: 1611
Lucebert (1924-1994). "Happy '85. Lucebert & Tony"
-Zelfgemaakte nieuwjaarskaart, 22,2 x 16,4 cm., met tekening in diverse technieken.-

verkocht € 240.00