1592-1649 Fine arts: original art work (schilderijen, tekeningen, beelden)

kavel: 1612
[Uit archief Wim Beeren. Acconci] "Grote maquette Acconci losliggende poppetjes (3x)"
-Drie minuscule menselijke figuurtjes van een onbekend wit materiaal, hoogte ca. 10 mm., bewaard in een zakje met het genoemde opschrift (handschrift Dorine Mignot?) en gedateerd 14-11-05. -
€ 500 - € 1000
kavel: 1613
James Lee Byars (1932-1997). "The 5 Continent Documenta 7"
-Zwart zijdepapieren vel, 1979, in de vorm van een 7, van 220 x 50/ 125 x 50 cm., met in gouden letters de genoemde titel, opgevouwen in de oorspronkelijke, met gouden letters aan Dorine Mignot en Wim Beeren geadresseerde envelop (opgevouwen blad van 28,5 x 49,5 cm.) in gouden letters voorzien van de afzendersnaam "James Lee Byars Corps de Garde Groningen", met postzegel afgestempeld "Groningen 20.VIII79".-

verkocht € 800.00
kavel: 1614
Tetsumi Kudo (1935-1990). "A Happy New Year 1971"
-Zelfgemaakte nieuwjaarskaart aan "Dear Wim [Beeren] and Liesbeth", 39 x 10 cm., gesigneerd Tetsumi Kudo en Hiroko, geadresseerd "62, Rue du Chateau d'Eau Paris 10e 1971" in rode pen verso.-

verkocht € 650.00
kavel: 1615
Robert Wilson (geb. 1941). Twee ansichtkaarten aan Wim Beeren: (1) "Wim and Dorine
-how great to hear from you love always Bob". Ansichtkaart, 12,7 x 12,7 cm., met foto van onbekende performance aan de beeldzijde, de tekstzijde met bijzonder vormgegeven tekst en adressering, poststempel gedateerd Oct. 29 99.-

verkocht € 70.00
kavel: 1616
Woody van Amen (geb. 1936). 4 ansichtkaarten aan Wim Beeren: (1) Ansichtkaart met aquarel,
-14,7 x 10,5 cm., voorzien van punten met de cijfers 1-42, rechts onder gesigneerd (?) met paraaf en gedateerd 1991, de tekstzijde met instructies voor de ontvanger Wim Beeren, gedateerd Rotterdam, 7-9-1991. -

verkocht € 70.00
kavel: 1617
Avinoam Kosowsky (1949)
-Naaktmodel vanaf de rug gezien. Aquarel. Rechtsonder gesigneerd. 45 x 34 cm. In passe-partout in lijst achter glas.-
€ 70 - € 120
kavel: 1618
Charlotte Groen (1946)
-Aquarel van Afrikaanse schone. Niet gesigneerd. Ingelijst achter passe-partout. Beeld 34 x 41 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1619
Dick Elffers (1910-1990). (Twee stillevens)
-Acrylverf op papier, beide gesigneerd en gedateerd '55 links onder/ rechts onder, bladmaat 49 x 63 cm. (totaal 2)-
€ 100 - € 200
kavel: 1620
Jo Roelofs
-Serie van 6 aquarellen van bloemboeketten, 1 afwijkende en 3 gemengde techniek (deels foto), jaren 30, uit archief kunstdrukkerij Luii. Elk 27 x 19,5 cm. Een ondertekend 'Roelofs'.-
€ 60 - € 90
kavel: 1621
Jacob Jansma (1893-1972)
-Serie van 3 aquarellen van bloemen, waarschijnlijk gemaakt voor ansichtkaarten, afkomstig uit archief kunstdrukkerij Luii. Afm. elk 27 x 23 cm.-
€ 60 - € 90