1592-1649 Fine arts: original art work (schilderijen, tekeningen, beelden)

kavel: 1622
Jo Roelofs
-Serie van 15 aquarellen van bloemen, ca. 1940, afkomstig uit archief kunstdrukkerij Luii. In grootte verschillend van 20 x 14 cm. tot 24 x 27 cm. - en een vel met 5 ontwerpen voor ansichtkaarten of zadenverpakkingen, elk 10 x 13 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1623
Auguste Rodin/ Camille Claudel (stijl). (Mannenkop en vrouwenkop)
-Twee massieve terracotta sculpturen in de stijl van Auguste Rodin/ Camille Claudel, uniform gemonteerd op houten plankjes van 20 x 20 x 16,5 cm., vermoedelijk ca. 1900.-

verkocht € 160.00
kavel: 1624
[Topografie] Jo Roelofs
-Serie van 5 aquarellen, bedoeld voor afbeelding op ansichtkaart, ca. 1940, afkomstig uit archief kunstdrukkerij Luii. (1) 's Hertogenbosch; (2) Amsterdam; (3) Amersfoort; (4) Delft; (5) Rotterdam. Elk 18 x 24 cm. Toegevoegd: aquarel "Old Dutch" Marken 1898. Bedoeld voor afbeelding op ansichtkaart, ca. 1940. 18 x 24 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1625
4 diverse tekeningen: (1) Jules-Marie Canneel (1881-1953). "Casablanca"
-Tekening in pen, voltooid als aquarel, 29,5 x 22,8 cm., gesigneerd, getiteld en gedateerd '26 rechts onder, in lijst en onder passe-partout.-
€ 70 - € 140
kavel: 1626
Willem Matthijs Maris (1872-1929). (Colonne met oosterse figuren op kamelen)
-Litho in rood, 41,5 x 61,5 cm., gesigneerd in de techniek rechts onder, in lijst (met stempel A.J. Heydenrijk Jr. op achterzijde).-
€ 70 - € 140
kavel: 1627
Emanuël Samson van Beever (1876-1912). (Dreumes in zijn hoge stoel)
-Olieverf op paneel, 23,5 x 13,8 cm., gesigneerd "E. v. Beever" rechts onder, in rijk versierde, contemporaine (vermoedelijk oorspronkelijke) lijst.-

verkocht € 240.00
kavel: 1628
Jean-Louis Forain (1852-1931)
-"Allemands et Russes". Gemengde techniek op papier, 36,3 x 47,5 cm. Ingelijst in passe-partout onder glas, lijst 56 x 71 cm.-

verkocht € 210.00
kavel: 1629
3 diverse tekeningen: (1) Simon Kramer (1940-2015). (Portret van Hennie van de Louw)
-Tekening in zwart krijt, bladmaat 65,5 x 50 cm., gesigneerd en gedateerd '98 en met de naam van de geportretteerde links onder, met aantekeningen m.b.t. de werkelijke kleuren rechts onder, onder passe-partout.-
€ 70 - € 140
kavel: 1630
Architect E.J. Kuipers (1877-1943). Kunstnijverheid portfolio 1902-1903
-Verzameling van ca. 130 bladen met een veelvoud daarvan aan getekende ontwerpen van meubels, tassen en andere kunstnijverheid, wanden, interieurs en ornamenten in diverse technieken, deels gesigneerd en deels tevens gedateerd 1902-1903 en voorzien van plaatsnamen als Praag, Neuhaus en Spalato, meerdere met het stempel van de Kunstgewerbeschule te Praag, voorts 18 originele foto's in diverse formaten van diverse meubelen (incl. 1 dubbele en meerdere gesigneerd 'Kuipers' in potlood), en 4 foto's van het interieur van een kamer, w.v. 3 met een chique geklede heer (vrijwel zeker Kuipers zelf), en ten slotte een notitieboek met 179 brieven in pen door Kuipers gericht aan diverse personen op ca. 100 bladen, gedateerd 15 april 1902 tot en met "Prag, 6 mei '03", hier en daar met kleine illustraties, oorspronkelijk karton, groot 4to formaat, samen in moderne portfolio, groot folio.-
€ 6000 - € 9000
kavel: 1631
Jacques Mels (1899-1974). (De Helpoort te Maastricht)
-Olieverf op doek, 65 x 55 cm., gesigneerd en gedateerd '40 links boven.-

verkocht € 100.00