1592-1649 Fine arts: original art work (schilderijen, tekeningen, beelden)

kavel: 1632
[Cobra] Jan Nieuwenhuys (1922-1986)
-Collage. Gemengde techniek. 19 x 17,5 cm. In lijst achter glas. -

verkocht € 120.00
kavel: 1633
-Collage (II). Gemengde techniek. 23,5 x 17,5 cm. In lijst achter glas. -

verkocht € 130.00
kavel: 1634
-Erotische scène. Gouache op papier (blad uit een agenda, 1957). 18,5 x 11 cm. Signatuur linksonder. -

verkocht € 260.00
kavel: 1635
Ernst Tousandwasser (Ernst Vijlbrief, 1934-2010)
-"The secret of their love could not prevent it.....12/12/'77. Voor J.A.E." Pen en potlood op papier. 22 x 31 cm. + 2 andere, elk 12 x 16 cm. - en 21 'telefoon'-tekeningen waaronder enkele met aantekening als 'Tuinschaar uit que Morin meenemen', elk 21 x 30 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1636
Ernst Vijlbrief (1934-2010)
-"Moon Ray". Aquatint, eerste kleine serie no. II, serie b. Nr. 3/5. Gesigneerd onder en in de ets, sept. 1963. 10 x 14 cm. + "Wandeltak". Drogenaald-ets, kleine serie no. II, serie b. Gesigneerd in potlood, 1963. 10 x 14 cm. + Vrouw bij tafel. 16 x 22 cm. Gesign. in potlood - en 14 andere soortgelijke.-
€ 100 - € 200
kavel: 1637
Ernst Vijlbrief (1934-2010)
-Ca. 150 zgn. telefoonbriefjes van Vijlbrief, deels in eenvoudige schetsjes, diverse uitgewerkt in meerdere kleuren met waterverf. Elk 10 x 10 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 1638
Ernst Vijlbrief (1934-2010)
-Collage. 1960. In lijst achter passe-partout. 32 x 50 cm. Sign. r.o. - toegevoegd 3 eigen drukken door Vijlbrief: Tekentaal. E. Tousandwasser. Nr. 15 van 50 ex., uitgave UMA-Press Amsterdam, 1991. 44 pp. Kl. 4to, ringgebonden + L'amour pour chat. Poezenboek. 32 pp. Nr. 0/50. Ringgebonden - en 1 andere. -
€ 75 - € 150
kavel: 1639
7 items: (1) Jan Sierhuis (geb. 1928). "Wildpaard"
-Tekening in zwart krijt, 24 x 20 cm., gesigneerd en gedateerd '84 rechts onder, getiteld op de keerzijde.-
€ 70 - € 140
kavel: 1640
-Gemengde techniek. 1974. 50 x 70 cm. Papier op karton. Stempel achterzijde 'Nalatenschap J. Nieuwenhuijs 1974 *39'.-

verkocht € 300.00
kavel: 1641
Martin Monnickendam (1874-1943)
-Man met snor. 1925. Houtskool met kleurpotlood. Gesigneerd l.o. In passe-partout. 41 x 32 cm. -
€ 200 - € 400