1592-1649 Fine arts: original art work (schilderijen, tekeningen, beelden)

kavel: 1642
Aquarel van karikaturaal mannenhoofd
-op blauwe achtergrond. Ca. 1920-1940. Ingelijst in passe-partout. Beeld 25 x 36,5 cm. Monogram ongeduid door ons.-
€ 70 - € 120
kavel: 1643
Jan Rinke (1863-1922)
-Houtskooltekening met portret. 1918. 25 x 37 cm + houtskooltekening van kind met de boodschap 'Met Groeten Uit Zuid Africa'. Beeld 17,5 x 27,5 cm. Onder passe-partout.-

verkocht € 70.00
kavel: 1644
Fred Carasso (1899-1969) onder ps. F. Deltor (toegeschr.). "Ah! si Sincih était ici."
-Aquarel en gouache, 22 x 17,5 cm., gesigneerd "F. Deltor" en gedateerd 1931 in pen, getiteld links onder in pen en genummerd 37 rechts onder in pen, in lijst en onder passe-partout.-
€ 150 - € 300
kavel: 1645
Corstiaan de Vries (1936-2008)
-Swingpop. Originele kleurpotlood-tekening voor het affiche van de musical van Seth Gaaikema, 1978. 88 x 69 cm. In lijst achter glas. Met twee op naam gemaakte platen "Adieu Vente", een exemplaar van Seth Gaaikema en een exemplaar van Roelof Stalknecht die de muziek grotendeels componeerde - toegevoegd: de originele 33 rpm elpee. -
€ 150 - € 300
kavel: 1646
[Architectuur/Amsterdam– J.A.I. de Ruyter (1888-1950)]
- Ontwerptekeningen Prijsvraag Raadhuis Amsterdam. 8 Ontwerptekeningen van één van de inzendingen voor de prijsvraag Raadhuis Amsterdam, 1936: (1) Zuidoostzijde, 74,5 x 50 cm, wat roestvlekkig; (2) Noordwestzijde, 74,5 x 50 cm, smoezelig; (3) Zuid-Gevel en Noord-Gevel, 74,5 x 69 cm, enkele vegen; (4) West-Gevel en Oost-Gevel, 74,5 x 69 cm, enkele vlekken; (5) Plan beganen Grond, 74,5 x 69 cm, rode inkt wat uitgelopen; (6) Hoofd-Verdieping, 74,5 x 69 cm, wat vlekkig; (7) Kelderplan, 74,5 x 69 cm, enkele strepen, wat vlekkig. Met aan de uiteindes opgeplakte papierstroken; (8) Boven-Verdieping, 74,5 x 69 cm, smoezelig met enkele streep. Alle tekeningen op papier, bevestigd op karton, perspectieftekeningen in zwarte inkt aangevuld met aquarel, plattegronden in rode inkt aangevuld met pen aant. in zwart. Maten zijn excl. rand. In de platen staat vermeld: Motto Elf en op de rand: No. 052. Enkele randen watervlekkig. Platen in bovenmarge dubbel geperforeerd. + Bijgevoegde map met ca. 75 blauwdrukken en werktekeningen van gebouwen, draagconstructies, kozijnwerk en meubilair, w.o. van het Laboratorium voor Microbiologie te Wageningen, gebouwd tussen 1920 en 1922. 75 x 60 cm. Ca. 1910-1925. Meest in goede staat, enkele met gerafelde papierranden of vouwen. Potlood met aquarel. Op weerszijde schetsen in potlood. + 2 latere architectonische detailtekeningen, gemaakt door studenten aan de T.H. Afdeling der Bouwkunde, 89 x 67 cm, 1954-1955. Potlood met aquarel.-
€ 550 - € 850
kavel: 1647
Eppo Doeve (1907-1981)
-Vrouw met merel. Olieverf op paneel. 1940. 79 x 59 cm. In lijst, 91 x 71 cm.-
€ 2500 - € 5000
kavel: 1648
Monogrammist "CM" (1ste helft 20ste eeuw). "Schrijfmachine-teekening"
-Volledig met een schrijfmachine gefabriceerd gezicht op fabrieksgebouwen aan een kade, getiteld, gemonogrammeerd en gedateerd "Juni '32" in pen, 16 x 19 cm. (opgeplakt en met punaisegaatjes in de hoeken).-

verkocht € 110.00
kavel: 1649
[Architectuur] Ruziezka (1ste helft 19de eeuw). Serie van 15 architectonische tekeningen,
-alle in pen en inkt en ingekleurd in aquarel (vnl. roze, grijze en/of groenblauwe aquarel), ca. 24 x 14 tot 21 x 29 cm., 8x gesigneerd, 1x tevens gedateerd 1843 en meerdere genummerd in pen (in goede staat met enkele kleine defectjes).-
€ 100 - € 200