veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1503] [1504] [1505] [1506] [1507]
kavel: 1505 verkocht € 80.00

12 diverse handgekleurde prenten: (1) "Odd fellows from Downing Street complaining

to John Bull". Handgekleurde ets door Rowlandson naar Woodward, 23,5 x 32 cm., zonder adres, ca. 1808, op velijn papier.
Enigszins roestvlekkig; marges met kleine scheurtjes en aan de bovenzijde deels afgesneden op de moet; kleine andere defectjes. Editie zonder adres, er bestaat ook een editie met adres Thoss Tegg, Londen, 4 juni 1808; (2) "An election ball". Handgekleurde ets door George Cruickshank (gesigneerd met figuurtje van dandy links onder), 25 x 36 cm., met adres Londen, McLean, z.d. (ca. 1829). Montagesporen in bovenmarge recto en in alle marges verso; (3) "La retraite". Handgekleurde ets, 23 x 31 cm., Parijs, Basset, z.d. En met nog 9 diverse gekleurde andere. (totaal 12)