1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1844
[Architectuur/ kunst] De Stijl. Complete reprint
-Delen 1-2 (van 3). Ad Peterson (ed.). Amsterdam/ Den Haag, Atheneum/ Bert Bakker/ Polak en Van Gennep, 1968. Beide gebrocheerd, w.v. 1 oblong. Rug met gebruikssporen en illustratie voorplatten sleets, verder goed + Index op De Stijl/ Index of De Stijl. Francis Bach Kolling-Dandrieu/ Jet Sprenkels-ten Horn. Amsterdam, Van Gennep, 1983. Gebrocheerd + La beauté exacte. De Van Gogh à Mondrian. Art Pays-Bas XXe siècle. Parijs, Musée d'Art moderne de la Ville de Paris, 1994. Gebrocheerd - en 7 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1845
Roger Raveel/ Hugo Claus. Genesis
-Stad Brugge/Vrienden van de Stedelijke Musea van Brugge, 1990. Uitgave tgv. de donatie door Arthur Vandekerckhove van de oorspronkelijke tekeningen en het manuscript van het samenwerkingsproject Genesis van Roger Raveel and Hugo Claus uit 1966-68. Oplage 500 ex.-
€ 70 - € 120
kavel: 1846
Marcel Duchamp. Prose Selavy
-Ronny van de Velde. Antwerpen, ROM, 1991. Leporello + Analogon 1. Surrealismus, psychoanalysa, strukturalismus. Praag, Cerven, 1969. In papier gebonden + 1 reproductie + Le Surréalisme au Service de la Révolution. Collection complète. Parijs, Jean-Michel Place, 1976. Linnen met stofomslag - en 14 andere.-

verkocht € 95.00
kavel: 1847
[Avant-garde/ kunstboeken] El Lissitzky. Suprematisch worden van twee kwadraten
-In 6 konstrukties. Maastricht, Gerards & Scheurst, 1985. Ongenummerd ex., zeer goede staat + The Russian Avant-Garde Book. 1910-1934. New York, The Museum of Modern Art, 2002. + The Khardzhiev Collection. Russian Avant-Garde. Geurt Imanse/ Frank van Lamoen. Rotterdam/ Amsterdam, nai010/ Stedelijk Museum Amsterdam, 2013.-

verkocht € 90.00
kavel: 1848
[Architectuur. Memphis] Alessandro Mendini. Cose, progetti, costruzioni
-Documenti di architettura. Peter Weiss. Milaan, Electa, 2001. Gebrocheerd + 3 andere over Mendini + Memphis Milano. Milaan, Sottsass Associati. Brochure. Geniet. 21 x 29 cm + Terrazzo. A biannual publication on architecture and design. Nrs. 3, 6 en 7. Milaan, Terrazzo, 1989-1992. Alle gebrocheerd + 1 dubbele + Le Nouveau Musée de Groningue. Mendini. Parijs, Institut Nêerlandais, 1991. Set met ca. 35 ansichtkaarten met ontwerpen van Mendini en tekstboekje in cassette. 17 x 12 cm + 3 andere over het Groninger Museum - en 3 andere.-

verkocht € 340.00
kavel: 1849
Transit 1. Taal beeld taal
-langage image langage sprache image sprache language image language. Brummense uitgeverij van luxe werkjes, Beuningen,1975. Editie van 150, handgestempeld genummerd 000036. Halflinnen. 108 pp. Red. van Maarten Beks, e.a. -

verkocht € 100.00
kavel: 1850
Richard Artschwager. Utrecht Projekt
-32 pp. met 7"-Flexidisc. De Kargadoor, 1972. Uitgave in het kader van de 'Sonsbeek Buiten De Perken' manifestatie, 1971. Toegevoegd: Vito Acconci. Catalogue of Headline & Image. Stadsdrukkerij Amsterdam, 1978. Oblong ongepag. Schaafplekje op voorplat + Allen Ruppersberg. Tent. cat. Stedelijk Museum, Amsterdam, 1973 -en 3 uitgaves Dan Graham. -

verkocht € 180.00
kavel: 1851
[Irma Boom] Sheila Hicks. Weaving as metaphor.
-Arthur C. Danto. Joan Simon. Nina Stritzler-Levine, editor. New Haven etc., Yale University Press, 2006 (gedrukt door Drukkerij Rosbeek), 415,(1) p., gekartonneerd met ill. en reliëf op de voorzijde met sneden in reliëf naar ontwerp van Irma Boom, groot 8vo (band heel licht smoezelig). + Imaginair Museum. Collectie Dommering. Dommering, 2008. groot 8vo, grotendeels ongesneden ex. + Grafisch Nederland. Kleur. 2005. Ontw. Irma Boom. In cassette -en To go up and to go down. Gijs Assmann. Kunstopdracht J.C. Pleysierschool. Uitgave de Stroom, 2005. Vormgeving Irma Boom.-

verkocht € 260.00
kavel: 1852
Galleria del Leone San Marco Venzia
-Catalogus 1964. Ringgebonden met werk van Lucio Fontana, Baj, Hartung, Twombly, Klein, Christo, Deschamps e.a. + The different Avant-gardes. Europe America. Achille Bonito Oliva, Deco Press, 1976. 304 pp. + Guglielmo Achille Cavellini. Nemo Propheta in Patria. Ed. Nuovi Strumonti, 1978 -en 2 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1854
BLAST 1. Review of the great English vortex
-Wyndham Lewis. Santa Barbara, Black Sparrow Press, 1981. Heruitgave. Gebrocheerd + BLAST 2. War number. Idem, 1981. Heruitgave. Gebrocheerd + Die Ismen/ The Isms. 1914-1924. Baden, Lars Müller, 1990. Heruitgave. Gebonden + On the Passage of a few people through a rather brief moment in time. The situationist international. 1957-1972. Massachusetts, MIT Press, 1989. Linnen met stofomslag - en 9 andere.-

verkocht € 220.00