1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1857
[Tsjechische kunst] Analogon 1. Surrealismus, psychoanalysa, strukturalismus
-Praag, Ceskoslovensky spisovatel, 1969. 96,xvi p. Oorspr. oranje omslag, 4to. Eerste nummer van schaars Tsjechisch tijdschrift m.b.t. surrealisme + Adolf Hoffmeister. Karel Srp (ed.) e.a. Gallery, 2004. 412 p. Linnen met stofomslag, 4to. Goed ex. - en nog 1 van dezelfde + Josef Capek a kniha mg. Moravska galerie v Brne, 1974. Geniet, 39 p. - en 20 andere. -

verkocht € 100.00
kavel: 1858
[Dada] Dada Zeitschriften Reprint
-Hamburg, Lutz Schulenberg, 1978. Heruitgave. 14 heruitgaven van Dada tijdschriften in map, w.v. 4 dubbel + Marcel Janco. Das Graphische Werk. Catalogue Raisonné. Berlijn, Michael Ilk, 2001. Gebrocheerd + Dada in Japan. Japanische Avantgarde 1920-1970. Düsseldorf, Kunstmuseum Düsseldorf/ Heinrich Winterscheidt, 1983. Gebrocheerd - en 16 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 1860
[Archief Wim Beeren. Sonsbeek '71] Diverse items: (1-5) Claes Oldenburg. "Trowel
-stuck in the ground". 5 blauwdrukken (incl. 1 dubbele), voor de beroemde "blow-up" sculptuur, de kleinste op formaat A4 en van bouwadviesbureau J.G. Heijckmann, de overige van Sanders Verenigde Bedrijven N.V. Arnhem en met de maten 55 x 84 cm. (2x), 76 x 112 cm. en 86 x 140 cm., gedateerd 15-2-1971 tot 8-6-1971, opgevouwen.-

verkocht € 170.00
kavel: 1861
Alberto Alessi. Not in Production/ Next to Production
-Crusinallo, Officina Alessi, 1988. Prototypes and drawings of 57 designs never entered in the Alessi production catalogues (1921-1987). Catalogus, oblong 16mo met stofomslag. + De wereld van Henry van de Velde. A.M. Hammacher. Antwerpen, Mercatorfonds, 1967. 353 p. Half kunstperkament in cassette. Mooi ex. + Wiener Werkstätte. Schutzmarken I. Registered trade marks. Waltraud Neuwirth. Wenen, Neuwirth, 1985. 240 p. Linnen met stofomslag.- en 13 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 1862
Bram van Velde
-J. Putman/ C. Juliet. Bram van Velde. Maeght, Parijs, 1975. 200,(1) pp., 2 dubbelp. litho's van Van Velde. Gebonden met stofomslag + Derrière le Miroir. Bram van Velde. Nr. 240, 1980. Met 2 dubbelp. orig. litho's en gelithografeerd omslag. -

verkocht € 90.00
kavel: 1863
Paul Snoek. Frankenstein
-Nagelaten gedrichten. Pink Editions & Productions, Antwerpen, 1973. 19 pp. en 6 met aquarel ingekleurde zeefdrukken. Nr. 166/200. Gesigneerd. Losbladig in overslagmap. -

verkocht € 90.00
kavel: 1864
Marc Chagall
-Homage to Marc Chagall. XXe Siècle, Paris, 1969. Inclusief originele litho. In linnen geb., zonder s.o. + Chagall. Monumental Works. XXe Siècle, Paris, 1973. Inclusief orig. dubbelp. litho. In linnen geb. zonder s.o., linnen wat sleets aan randen + Chagall. André Pieyre de Mandiargues. Maegt, Paris, 1974. Incl. dubbelp. lithografie. Gebonden met s.o.-
€ 150 - € 250
kavel: 1865
Corneille. Images de bêtes
-Siwert Bergström, 1986. Ringgebonden met puzzelstukken op voorplat, plastic omslag. Gesigneerd.-
€ 75 - € 150
kavel: 1866
[Kunstenaarsboek] Ernst Vijlbrief (1934-2010)
-Clematis. Schildering op rijstpapier. Ernst Vijlbrief, zomer 1988. Boekverzorging Sylvia Sluyter. Leporello in 10 aquarellen op met katoen gebonden ondergrond. Elk 34 x 12 cm. Totale afm. 34 x 120 cm. In gestoffeerde cassette met vergulde bandversiering.-
€ 150 - € 300
kavel: 1867
-Zelfportret. Gemengde techniek op papier. Ernst Vijlbrief, 1988. Boekverzorging Sylvia Sluyter. Leporello in 8 portretten op katoen gebonden ondergrond. Elk 8,5 x 8,5 cm. In gestoffeerde cassette met vergulde bandversiering.-
€ 150 - € 250