1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1868
[Brieven] Henk Bremmer (1871-1956)
-Handgeschreven brief van Bremmer aan Nico van Suchtelen, directeur van uitgeverij Wereldbibliotheek met betrekking tot de uitgave van een brievenverzameling van Thorn Prikker. Den Haag, 17 oktober 1928. Bremmer schat, aan de hand van een tentoonstelling met het werk van Prikker in dat er weinig belangstelling voor de uitgave zou zijn* en raadt aan illustraties van Prikker in de uitgave op te nemen. 19,5 x 25,5 cm met twee vouwen en geblindstempeld adres. -
€ 70 - € 120
kavel: 1869
[Brief] Henry Moore (1898-1986)
-Deels typemachine getypt, deels handgeschreven en handgesigneerde brief van beeldhouwer Henry Moore aan 'Dear Bill' met betrekking tot de aankoop en verzending van een klein beeldhouwwerkje. 25 maart 1969. Het werk betreft Two Piece no. 11. Folio, 15,5 x 20,5 cm met 1 vouw. 21 getypte regels en 8 handgeschreven regels op 1 pagina. De andere pagina is onbeschreven. Op gepersonaliseerd briefpapier met vermelding van Moore's adres, zijn boerderij Hoglands. -

verkocht € 175.00