1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1756
[Stedelijk Van Abbemuseum] Lot van 38 tentoonstellingscatalogi
-1955-1989, deels in samenwerking met andere musea, alle rijk geïllustreerd, alle in oorspronkelijk omslag, diverse formaten.-

verkocht € 130.00
kavel: 1757
Joseph Willaert. Met God op de schommel
-Daniël Van Ryssel & Joseph Willaert. Gent, Yang, 1971. Met 8 originele zeefdrukken van Joseph Willaert. 46 p. Omslag met wat gebruikssporen, verder goed exemplaar.-

verkocht € 100.00
kavel: 1758
[Zero] Mack Piene Uecker
-Günther Uecker, Otto Piene; Heinz Mack. Museum Haus Lange Krefeld, 1963. 14 p. met 6 p. tekst, los in cliché embossing in wit-crèmekleurig omslag. -

verkocht € 130.00
kavel: 1759
Luis Filcer (1927-)
-Venlo, Sir Harald Art, 1994. 88 p. 20 volpagina gekleurde en 9 volpagina monochrome seriegrafieën, alle in potlood gesigneerd. Nr. 4/125 in orig. band in cassette. Oblong folio, 33 x 39,5 cm.-
€ 125 - € 250
kavel: 1760
Douglas James Johnson. Definitions of Betrayal. Part 1 Funeral Rites
-Amsterdam, Galerie Jurka, 1977. Linnen portfolio, compleet met 10 gesign. en genumm. collages in zeefdruk, los titelblad, colofon en inhoudsopgave. Nr. 11/80. Portfolio 73,5 x 53 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1761
De Eerste Vijf der Amsterdamsche Grafische School 1918-1923
-53 (40, XXXV = afbeeldingen) p. + De Tweede Vijf der Amsterdamsche Grafische School 1918-1928. 63 pp. + De Vierde Vijf der Amsterdamsche Grafische School, 1938 - en 8 andere uitgaves van de A.G.S.-

verkocht € 180.00
kavel: 1762
Chris Lebeau
-Hoes voor 78 toeren-platen. Band- en rugontwerp door Lebeau. Zwart linnen met vergulde illustratie, gesign. in de plaat, met fraai afgewerkte koperen bindknoppen. -

verkocht € 70.00
kavel: 1763
[Architectuur] Forum
-Maandblad voor architectuur. Jaargang 1 t/m 14, 1946-1959. Gebonden in uniform orig. linnen. Jrg. 1-2 in een band; jrg. 3, 5, 7-12 en 14 dubbel aanwezig. -
€ 70 - € 120
kavel: 1764
[Architectuur] Bouwkundig Weekblad Architectura
-11 gebonden jaargangen: 52-62, w.v. jrg. 58, 59 (3x), 61 en 62 dubbel. 's-Gravenhage, Mouton & Co, 1931-1941. Deels in orig. linnen, deels in bibliotheekbanden + Bouwkundig Weekblad jrg. 29, 1909 - en Architectura jrg. 25, 1917.-
€ 150 - € 300
kavel: 1765
[Architectuur] Der Industriebau
-Monatsschrift für die künstlerische und technische Förderung aller Gebiete industrieller Bauten. Jaargang 12, 15, 16 en 18. Leipzig, Carl Scholtze, 1921-1927. Gebonden per jaargang + Der Baumeister. Monatshefte für Architektur und Baupraxis. Jrg. 14 en 15. München, George D.W. Callwey, 1916-1917. Geb. in orig. linnen. Jrg. 14 met lichte waterschade aan bovenrand + ca. 120 losse nrs. van De Bouwwereld, ca. 1918-1923. Geniet, enkele nrs. los/ besch. - en 2 andere.-
€ 70 - € 120