1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1767
Edvard Munch. Von Curt Glaser
-Berlijn, B. Cassirer, 1917, (6),191,(1) p., met een originele ets als frontispice, vele illustraties, oorspronkelijk linnen, 4to. -
€ 150 - € 300
kavel: 1768
Irma Boom
-Biography in Books. Books in reverse chronological order 2010-1986. 704 pp. Ontwerp Irma Boom. Miniatuuruitgave van 5 x 4 cm. In inlegdoosje. Uitgegeven door Bijzondere Collecties UVA Amsterdam, 2010. Toegevoegd: de tweede druk, in iets groter formaat, nog in seal, 2013. -

verkocht € 140.00
kavel: 1769
[Arti et Amicitiae. De Brug] Tentoonstellingscatalogi Amsterdam
-Maatschappij Arti et Amicitiae. Tentoonstelling van schilderijen en beeldhouwwerken vervaardigd door leden der maatschappij. October-november 1912. Catalogus, geniet + 1 andere van Arti et Amicitiae + Catalogus van schilderijen, beeldhouwwerken, teekeningen en grafische werken, tentoongesteld door de vereeniging van Nederlandsche beeldende kunstenaren De Brug in het Stedelijk Museum Amsterdam, 1926. Geniet. Omslag wat roestvlekkig, verder goed + proefdruk omslag voor Werkstukken behoorende bij De Tweede Vijf der A.G.S. 1928 - en 8 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1770
Twaalf origineele van het blok gedrukte houtsneden uit 1927. De Onafhankelijken, 1931
-Met houtsneden van Raoul Hynckes, Wout van Heusden, Gerrit Gerrits, Kees Heynsius, Edith Pijpers e.a. Vooromslag los, intern iets roestvlekkig, verder goed + Theo van Doesburg. Klassiek barok modern. Antwerpen, De Sikkel/ Amsterdam, Em. Querido, 1920. 31 p. Oorspr. omslag, 8vo. Schutbladen met gebruinde plekjes door plakband, verder goed - en 2 tentoonstellingscatalogi van de Onafhankelijken resp. 1944 en 1947. Toegevoegd: Frans Masereel. Arthur Holitscher & Stefan Zweig. Berlin, Axel Juncker, 1923. Graphiker unserer Zeit Band I. Halflinnen, 4to (band sleets).-

verkocht € 170.00
kavel: 1771
Akhnaton. Harry van Kruiningen
-Amsterdam, 1954. Engelse ed. 8 litho's in portfolio. Nr. 45/100, gesigneerd. Rugeinden portfolio wat ingescheurd, verder goed + Open oog. Avantgardecahier 1. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1946. Geniet, 4to. Met bijdragen/ illustraties van o.a. Braque, Le Corbusier, Wim Brusse, Gerrit Rietveld en Hans Jaffé. Rugeinden iets ingescheurd, verder goed + Het nieuwe werk van Karel Appel 1979-1981. Museum Boymans-van Beuningen Rotterdam, 1982. Gesigneerd op eerste p. - en 2 andere.-

verkocht € 180.00
kavel: 1772
[Klaas Gubbels] 6 titels met tekeningen/ gesigneerd: (1-3) Klaas Gubbels
-I. Werken op papier. II. Beelden en multiples. III. Grafiek. Venlo, Van Speijk Art Productions, 2000-2005, 3 rijk geïllustreerde delen gedrukt in 1500/ 1250 exemplaren, 70-80 p., oorspronkelijk uniform omslag, 4to. -

verkocht € 90.00
kavel: 1773
[Frans Baake. Kunstenaarsboeken] 4 titels: (1) Frans Baake. Seh'n sucht
-Zienzucht en verlangen naar bekende verten (...). Amsterdam, de kunstenaar, 1990, gedrukt in 20 genummerde en gesigneerde exemplaren (dit is nummer 15), letterdruk titelpagina gevolgd door 14 triples-sneden in kleur, oorspronkelijk linnen, folio.-

verkocht € 280.00
kavel: 1774
[Frans Baake. Kunstenaarsboeken] 4 titels: (1) Frans Baake. Santiago!
-Leporello met 6 diepdrukken in een oplage van 18 exemplaren, de eerste gesigneerd, gedateerd '93 en genummerd 12/18 in potlood, tussen linnen platten met titel op voorplat, 8vo formaat.-

verkocht € 280.00
kavel: 1775
[Theo Wolvecamp. Deluxe exemplaar met originele grafiek] Wolvecamp
-Samenstelling en realisatie/ Concept and realisation Adri Colpaart en Lex Schrama. Tekst/ text Ed Wingen. Venlo, Van Speijk, 1990, 168 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot 4to, in schuifdoos.-

verkocht € 190.00
kavel: 1776
6 diverse titels gesigneerd/ met originele grafiek: (1) Willy Belinfante
-Prof. Dr. H.L.C. Jaffé. Albert Helman. Venlo, Van Spijk, 1982, 96 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk goudgeletterd linnen met opgeplakte plaat door Reliure d'Art te Reuver, 4to.-

verkocht € 120.00