1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1777
7 diverse titels, deels gesigneerd: (1) H.L.C. Jaffé. Willink
-Amsterdam, Meulenhoff/ Landshoff, 1979, 257 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot 4to.-

verkocht € 200.00
kavel: 1778
8 diverse titels, deels gesigneerd: (1) H.L.C. Jaffé. Willink

verkocht € 70.00
kavel: 1780
Het schildersboek
-Nederlandsche schilders der negentiende eeuw in monographieën door tijdgenooten. Uitgegeven onder toezicht van Ma Rooses, Amsterdam, uitgeversmaatschappij "Elsevier", 1898. Luxe uitgave, nr. 13 van 17 exemplaren met tekst op Japansch papier, proefdrukken van de etsen en photogravures met duplicaten op Chineesch papier, de etsen van handteekening voorzien (Epreuves d'Artiste). Over het werk van Jacob Maris, Albert Neuhuijs, H.W. Mesdag, J.J. v.d. Sande Bakhuijzen, N. van der Waay, Willem Maris, J.C.K. Klinkenberg, L.F.H. Apol, B.J. Blommers, Thérèse Schwartze, J.H.L. de Haas en F.H. Kaemmerer. Omslag in perkament. Afbeeldingen in houtgravure, photo- en autotypie tusschen den tekst en 12 autotypiën, 6 photogravures en 6 etsen van Ph. Zilcken buiten de tekst.-

verkocht € 290.00
kavel: 1781
8 (gesigneerde) titels: (1) Domenico Biancho February 1986
-New York, Sperone Westwater, 1986, 13 kartonnen bladen met illustraties en 7 ingeplakte foto's, oorspronkelijk geïllustreerd karton met linnen rug, oblong folio (platten met wat krasjes/ kreukjes).-
€ 80 - € 160
kavel: 1782
7 titels deels gesigneerd/ met originele grafiek: (1) Gèr Boosten. Schetsboek
-Tekst van Wiel Kusters. Venlo, Van Spijk, 1980, één van 100 gesigneerde en genummerde exemplaren (dit is nummer 55) met originele ets los ingevoegd, ongepagineerd, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk goudgeletterd linnen door Reliure d'Art (Reuver), folio. -

verkocht € 70.00
kavel: 1783
[Kunstenaarsboeken etc.] 8 titels: (1) Nova Zembla. 10 zinklitho's van Gaston Klein
-Eindhoven, de kunstenaar/ Grafisch Atelier Daglicht, (1986), gedrukt in 50 gesigneerde en genummerde exemplaren, letterdruk titelpagina en colofon waartussen 10 platen op de letters van Nova Zembla, elk met doorschijnend tussenblad met de letter in goud, oorspronkelijk rexine, 4to.-

verkocht € 90.00
kavel: 1784
[Kunstenaarsboeken etc.] 10 titels: (1) Marianne Korporaal. Satori Soractis
-Following Basho's Roads. Sant 'Oreste, de kunstenares, 1990, gedrukt in 40 gesigneerde en genummerde exemplaren (dit is nummer 25) op Japans papier, letterdruk titelpagina en 4 tekstp. met haiku's door Basho en anderen, 4 kleurenetsen, gebonden als blokboek tussen omslag, oblong smal folio, samen met prospectus in de oorspronkelijke linnen omslagdoos met sluitknopen (16 x 40 cm.). -
€ 70 - € 140
kavel: 1785
12 titels: (1) Hans Klein Hofmeier. Een verhandeling
-Tilburg, gedrukt door Bolhoed en Ko voor de kunstenaar, 1987, gedrukt in 75 exemplaren, zonder paginering, met illustraties, oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 70.00
kavel: 1786
11 titels: (1) Pierre Borgue. Poème discontinu. Gebroken gedicht
-Vertaling Netty Witte-Sengers en Maarten Beks. Tekeningen Maarten Beks. Arnhem, Stichting Ravenberg Pers, 1979, gedrukt in 335 genummerde exemplaren (1 van 50 Romeins genummerde exemplaren gesigneerd door de auteur en de kunstenaar), 159 p., tekst en illustraties gezeefdrukt, oorspronkelijk halflinnen, in schuifdoos, klein folio, in schuifdoos (SRP 4).-
€ 70 - € 140
kavel: 1787
Lot van 13 diverse titels,
-door/ over o.a. Horst Becking (met originele gesigneerde tekening in kleur), Wilfried Kirschl (gesigneerd in pen op de halftitel), Nicolaas Wijnberg (nog in de uitgeversverpakking met etiket "Wijnberg gesigneerd in huls"), John Baldessari, Kiki Ahlers, Douwe Jan Bakker (2x), Harry Louis Mencken (één van 150 genummerde exemplaren), Nick Banks (met los ingestoken mapje met (gesigneerde) documentatie door de kunstenaar) en Luigi Benzoni (met grote, gesigneerde tekening op het vrije schutblad). (totaal 13)-

verkocht € 70.00