1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1788
S. Jessurun de Mesquita
-A. van der Boom. J.A.A.M. van Es, Wassenaar, 1928. Kl. folio, gebrocheerd. Voorplat originele houtsnede van een ringuil (nr. 1), 1 verdere originele houtsnede, witnekkraanvogel (p. 16). Houtsnede van de parkiet op p. 4 ontbreekt. De houtsnedes en reproducties alle achter vloeipapier, 46 pp. Net exemplaar.-

verkocht € 120.00
kavel: 1789
Jan Mankes (1889-1920)
-Jan Mankes. Door Alb. Plasschaert en Just Havelaar. Met inleiding van A. Mankes-Zernike. Wassenaar, J.A.A.M. van Es, 1917, 60 p., met één ingeplakte originele houtsnede ("Koemelkster") en 31 ingeplakte illustraties (incl. zelfportret op voorplat en frontispice zelfportret), oorspronkelijk halflinnen, 4to.-

verkocht € 220.00
kavel: 1790
Walasse Ting
-Jolies Dames. Yves Rivière, 1988. Gebonden met stofomslag + Pierre-Yves Trémois. Rencontre. Éditions Michele Trinckvel, Paris, France, 1977. 155 (1) p. Met paginagrote opdracht aan "Philippe et Marie Ange a bientôt en Dordogne". Folio, in cassette. -

verkocht € 70.00
kavel: 1791
Rosina Wachtmeister
-Die Bibel. Pattloch, 1999. Luxe editie in cassette. Gesigneerd, nr. e.a. 1220 p. met 48 ills. met verguldsel + Die Weihnachts Geschichte. Pattloch, Augsburg, 1997. Met opdracht van Wachtmeister aan "meinen alten Posterkönig Engel Verkerke, Buchmesse 1997" - en 7 andere van Wachtmeister. -

verkocht € 125.00
kavel: 1792
[Uit collectie Tony Andreas] Group One Four Berry Grayson Kunst Yale
-Map van kunstenaarsgroep Group One Four met John Berry, Roy Grayson, Mauro Kunst en Brian Yale, London, 1967. Versozijde voorplat een aangeniete enveloppe met daarin 8 kaarten van de kunstenaars, verder aan elkaar geniete Press Releases, nrs. 1 (?), 4, 7, 8, 12, 15 en 24 t/m 31, 2 vloeibladen van Group One Four en 7 folders uitgegeven tussen 1965 en 1968. Map aan buitenzijde ernstig gevlekt, binnenzijde goed. Toegevoegd: Nicola de Maria. Kunsthalle Basel 1980/ Essen 1980/ Amsterdam 1981. Mapje met 11 dubbelgevouwen pagina's, 12 x 8 cm. Mapje wat smoezelig, intern goed.-

verkocht € 70.00
kavel: 1793
Alice Aycock + Richard Long e.a.
-Alice Aycock. Projects and Proposals 1971-1978, Muhlenberg College, the Center for the Arts, Pennsylvania, 1979. Nr. 360/1000 + Barry Flanagan. Object Sculptures 7. September bis 12 Oktober 1969. Museum Haus Lange Krefeld. Tiewrap binding + Richard Long. Van Abbemuseum Eindhoven 1979. In orig. linnen band, wat gevlekt - en 3 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1794
Wasmuths Kunsthefte Heft 6. Junge Berliner Kunst
-von Dr. Joachim Kirchner. Berlijn, Ernst Wasmuth, (ca. 1919). Omslaglitho Adolph Köglsperger. Met 13 andere litho's door o.a. Max Pechstein. Enkele litho's met lichte watervlek beneden buiten beeld, verder goed + idem, Heft 5 (omslag besch./ los, watervlekkig) + Der Geesten Gemoeting: Vier Morgenlandse Dromen in Verzen. J.W. Schotman. Typografie H.Th. Wijdeveld. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1927. 5 delen in linnen cassette met rode en bruine opdruk. Ex libris binnenzijde cassette - en 5 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1795
[Dieter Roth/ Rot] 5 items: (1) Dieter Rot. Gesammelte werke band 11. Snow
-With an introduction by the author (fotoversion des originals von 1964). Stuttgart etc., Wasserpress (Water Press) vormals edition Hansjörg Mayer, 1970, gedrukt in 1000 exemplaren (800), ca. 250 p., elke p. met fotografische reproductie, oorspronkelijk omslag, groot 8vo.-

verkocht € 270.00
kavel: 1796
[Gordon Matta-Clark] 3 titels: (1) Gordon Matta-Clark. One for all - all for one
-Tentoonstellingscatalogus Städtische Kunsthalle, Düsseldorf, mei 1979, zonder paginering, met fotografische platen, oorspronkelijk omslag, oblong, 17,5 x 26 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 1797
[Mail art] Peter van Beveren (red.). Art Information Festival
-Middelburg, Vleeshal, 13 sept. - 19 okt. 1975, groot folio, papieren omslag, gestencilde ordner, 234 pp., rijk geïllustreerd, omslag besch., aantekeningen in pen op omslag.-

verkocht € 260.00