1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1798
[Concrete poetry] Emmet Williams. The Voy Age
-Stuttgart etc., Hansjörg Mayer, 1975, gedrukt in 1000 exemplaren, zonder paginering, oorspronkelijk omslag, 17 x 17 cm. -

verkocht € 130.00
kavel: 1799
[Gilbert & George. Gesigneerd] Side by Side
-Gilbert & George, the sculptors, 1971. Londen, Art for All, 1972, gedrukt in 600 genummerde exemplaren, gesigneerd in rode pen in het voorwoord, genummerd op binnenzijde achterplat, met vele fotografische illustraties, oorspronkelijk gemarmerd linnen.-

verkocht € 460.00
kavel: 1800
10 titels, w.o. met opdrachten: (1) Cremer festö és íro. Schilder schrijver
-Dr. W.A.L. Beeren en anderen. Budapest, Historical Museum, 1990, 191,(1) p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, klein folio (omslag met defectjes).-
€ 70 - € 140
kavel: 1801
11 titels, w.o. bijzondere exemplaren: (1) Peter Verhaar. Schilderijen
-Rotterdam, tentoonstellingscatalogus Rotterdam Art Space, 1984, 57 p., met illustraties, oorspronkelijk omslag met stofomslag, klein 4to (stofomslag met kleine defectjes).-

verkocht € 70.00
kavel: 1802
Lot van 14 diverse titels, voornamelijk tentoonstellingscatalogi,
-o.a. over/ door Carl Andre, Gerrit van Bakel, Carel Balth, John Blake (2x), Angela Bulloch, Raoul Dufy, Ammar Eloueini, Michael Tedja, Jean Tinguely (2x, w.o. met los ingelegde poster en met videoband), Harry Ruhé en Bram van Velde. (totaal 15)-
€ 70 - € 140
kavel: 1803
[Archief Wim Beeren. Gilbert & George] "Foto's openstelling tent. Gilbert & George
-Düsseldorf 3-9-71. Amsterdam 27-10-71 (niet kompleet)". Envelop met opdruk Stedelijk Museum en met officieel SM-etiket met de genoemde titel, met fotodocumentaire bestaande uit 16 zwart-witte foto's in diverse formaten, 10x met etiket van het Stedelijk Museum op de keerzijde, 2x met stempel van fotograaf Ad Petersen (Amsterdam) en 4x met stempel van fotograaf Manfred Tischer op de keerzijdes.-

verkocht € 910.00
kavel: 1804
[Archief Wim Beeren. Christo] (Documentatie over het Running Fence Project 1976)
-Documentatie bestaande uit o.a. 2 in pen door Christo gesigneerde, getypte brieven aan "Dear Wim" [Beeren], een overzicht van "Transatlantic Student Flights", vluchten naar New York of San Francisco (met hoge korting bij vermelding Running Fence Project), algemene informatie over het project op 3 vellen, een kaart met het project daarop ingetekend en een serie van 10 foto's van 21 x 25,5 cm. van het gerealiseerde project.-

verkocht € 1200.00
kavel: 1805
Paul Schuitema. De Bijenkorf. Een boek vol gezelligheid
-Februari 1937. 24 p. Geniet, middenvouw en lichte gebruikssporen. Foto's en foto-montage door Schuitema.-

verkocht € 80.00
kavel: 1806
[Archief Wim Beeren/ Dorine Mignot. Marina Abramovic] Archiefje met vnl. gedrukte items,
-bestaande uit een met de hand in rode viltstift uitgeschreven performance uit te voeren in Amsterdam (4 kantjes), een berekening van kosten van een performance met 4 personen (Abramovic, Ulay, een Tibetaan en een Aboriginal, met schetsen voor de uitvoering en biografieën van de kunstenaars), een kopie van Ulay/ Abramovic Performances 1976-1988 (4 kantjes, met aantekeningen op de keerzijde), "Continental Video presents Exherpts [sic] of Bangkok Tapes" (16 bladen, geniet, met foto's en illustraties van Paul Verbist), een Interview With Marina Abramovic (5 kantjes, met aantekeningen), een Reader Marina Abramovic ter voorbereiding op het Kunstenaarsinterview/ Kunstenaarsarchief (Stichting Behoud Moderne Kunst/ ICN, 2002) en enkele soortgelijke, gedrukte items.-

verkocht € 800.00
kavel: 1807
Dans l'argile De Picasso
-Picasso, Henri-Dante Alberti, Arnéra, Vallauris, 1957. Linosnede Picasso op voorplat. Gesigneerd en van pentekening voorzien door Alberti. -

verkocht € 90.00