veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[496] [497] [498] [499]
kavel: 498 € 150 - € 300

Etudes d'animaux par E.J. Verboeckhoven.

Vingt six Planches lithographiées par Rommel. Brussel, Société des Beaux Arts, Gérants, Dewasme et Laurent, z.d. (ca. 1845), gelithografeerde titel en 23 (van 26) gelithografeerde platen, contemporain halfleer, oblong folio.
Gebrekkig exemplaar, de inhoud los en enkele platen incompleet of met scheuren, band sleets. Verkocht met alle feilen.