146-199 Literatuur

veiling / 9 juni 2015
[146 - 155] [156 - 166] [167 - 176] [177 - 186] [187 - 196] [197 - 199]
kavel: 187
Joop Geesink/Wim Sonneveld - Het wonderlijke leven van Willem Parel
-Draaiboek ’’Het wonderlijke leven van Willem Parel. Met in de hoofdrol Wim Sonneveld." Scenario Gerard Rutten, Eli Asser, Joop Geesink, Max Dendermonde, Wim Sonneveld en Huub Janssen. Joop Geesink Dollywood Producties, Amsterdam, 1954. Dit is het exemplaar van Jack Apon, productieleider van de film. Met hierin 17 foto's van de decorontwerpen die Geesink maakte. -
€ 60 - € 100
kavel: 188
W.F. Hermans (onder pseudoniem Fjodor Klondyke)
-De Leproos van Molokaï. Thriller serie no. 2. 50 cent. 159 pp. Goed exemplaar.-

verkocht € 600.00
kavel: 189
Charles Baudelaire.
-Les fleurs du mal. Précédées d'une notice de Theophile Gautier, Paris, Calman-Levy, [1868]. Kl. 8vo, half-leer, titel op rug in goudopdruk, gemarmerde schutbladen, het portret van de auteur in litho voor de titel, definitieve en uitgebreide editie.-

verkocht € 50.00
kavel: 190
Louis Paul Boon
-Theo Zwinderman. Gemengde techniek, o.a. verf, kleurpotlood en papiersnippers. ca. 1995. 68 x 49 cm. In lijst.-

verkocht € 85.00
kavel: 191
Charlie Watts - Charlie Parker. Ode to a highflying bird
-Preface. This story was compiled by one Charlie to a late and great Charlie. Dedicated to Charles Christopher "Yardbird" "Bird" Parker. Alto, tenor sax. b. 1920 d. 1955. London, Beat Publications, 1e druk, (1964). 32 pp. gebonden. Ills. Naam op schutblad. Mooi ex. -

verkocht € 220.00
kavel: 192
Johann Wolfgang Goethe - Leiden des Jungen Werther
- Leipzig, Georg Joachim Göschen, tweede door Goethe herschreven uitgave, 1787. 310 pp. In linnen met rugschildje.-
€ 100 - € 200
kavel: 193
[Bibliofiel]
- + Mensje van Keulen. De avonturen van Anna Molino. Beschreven door Mensje van Keulen. geill. door Peter Vos. Arbeiderspers, Amsterdam, 1980. Een van de 35 exemplaren op halfperkament, met platten van handgeschept Fabriano. Voorzien van een originele tekening uit het boek van Peter Vos. Zonder genoemde pagina handschrift van Mensje van Keulen. Nr. X van 10 Hc exemplaren, bestemd voor Simon Carmiggelt. Gesigneerd door van Keulen, met extra tekening en signatuur van Peter Vos. In papieren cassette + Lévi Weemoedt. Van Dansen en Zingen & Treuriger Dingen. Bébert, 1980. 111 pp. nr. 65/133 in cassette + Mensje van Keulen. Pension. Peter Loeb, Amstelveen, 1974. Nr. 9 van 75 exemplaren die niet in de handel terechtkwamen. Gesigneerd. Gebonden met stofomslag.-

verkocht € 90.00
kavel: 194
[Exemplaar van de vrouw van Carel Willink] R. Blijstra. IJzeren vlinders.
-Met een teekening van A.C. Willink. Bussum, W.N. Dinger, 1927, gedrukt in 200 genummerde exemplaren (30), 75,(4) p., met frontispiece, oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 50.00
kavel: 195
[Atelier De Distelkamp/ Arethusa Pers] J.W.F. Werumeus Buning. Maria Lecina.
-Een lied in honderd verzen met een zagwijs. Dodewaard/Baarn, Atelier de Distelkamp/Arethusa Pers, 1998, gedrukt in 76 genummerde exemplaren (30), (44) p., met originele kleurenlitho door Adolf Born, oorspronkelijk linnen, folio.-

verkocht € 40.00
kavel: 196
Hendrik de Vries (1896-1989)
-Handgeschreven gedicht Hendrik de Vries "Vader, lijk ik op die vrouw?", dat bestaat uit 5 coupletten van in totaal 59 regels. In Atlantische Balladen, A.A.M.Stols, 's-Gravenhage, tweede druk, 1942. 40 pp. gebonden met s.o. Exemplaar van de Vries zelf, met zijn adres en naam handgeschreven op schutblad.-

verkocht € 70.00