840-899 Fotografie

veiling / 10 juni 2015
[840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 890] [891 - 899]
kavel: 880
Cas Oorthuys (1908-1975). Twee zilvergelatinedrukken voor linnenfabriek Van Dissel,
-beide 25 x 25 cm. en met kartonnen drager met het gedrukte adres van de fotograaf op de keerzijde (beide los van de drager, minimale defectjes).-
€ 50 - € 100
kavel: 881
€ 50 - € 100
kavel: 882
Cas Oorthuys (1908-1975). Vier zilvergelatinedrukken voor linnenfabriek Van Dissel,
-alle 25 x 25 cm., twee met gestempeld adres van de fotograaf op de keerzijde.-

verkocht € 100.00
kavel: 883
Stereokijker
-van zwartgelakt hout, in 3 delen uitklapbaar model met in het gegraveerde bovensegment 3 lenzen, koperen slotjes tussen de delen, ingeklapt 23 x 15 x 8 cm. (in goede staat).-

verkocht € 75.00
kavel: 884
Stereokijker gemerkt Unis France Stéréoscopes Paris,
-van mahoniehout, met matglazen openklapbaar achterpaneel, opklapbaar spiegeltje in bovenpaneel, twee lenzen in voorpaneel verstelbaar met draaimechaniek, 16,5 x 10,5 x 14 cm.-
€ 50 - € 100
kavel: 885
Stereokijker gemerkt Achromatic Stereoscope Smith Beck & Beck, London.
-Stereokijker van mahoniehout met koperen en ijzeren onderdelen, in hoogte verstelbaar, met verstelbare lenzen, opklapbare spiegel, in het oorspronkelijke mahoniehouten kistje (20 x 18,5 x 13 cm.), ca. 1870.-

verkocht € 340.00
kavel: 886
Stereokijker
-van met wortelnotenhout gefineerd hout, uitklapbaar model met aan de buitenzijde een opklapbaar en verschuifbaar opengewerkt venster met matglas en een opklapbaar gedeelte met twee lenzen, aan de binnenzijde een opengewerkte standaard en een grote, op koperen stelen verschuifbare lens die naar de buitenkant kan worden geklapt, maten ingeklapt 41 x 24 x 11,5 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 887
Stereokijker
-van mahonie- en eikenhout, handmodel met twee vierkante geslepen lenzen, verschuifbare fotohouder en inklapbare greep, lengte 32 cm.-

verkocht € 400.00
kavel: 888
Paul Koruna.
-Serie van drie foto's van de klassieke zangeressen Reine Aubier, Mireille Tournin, Raymonde Senecal en Isabelle Durtain, ca. 1947, alle 11,8 x 16,8 cm. en getiteld en gesigneerd in de foto, keerzijdes met het gestempelde adres van de fotograaf.-
€ 50 - € 100
kavel: 890
Felix Bonfils (1831-1885). "Asie. Syrie-Liban".
-Lot van 6 albumen foto's van tempels in Baalbek, Libanon, ca. 1870, alle ca. 27 x 22 en gesigneerd "Bonfils" in de foto, 5x getiteld in de foto, alle op de originele kartonnen drager met de naam van de serie, 33 x 43,5 cm (dragers met hier en daar kleine defecten).-

verkocht € 100.00