840-899 Fotografie

veiling / 10 juni 2015
[840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 890] [891 - 899]
kavel: 891
Album met ca. 80 portretfoto's en ca. 30 fotografische gezichten,
-voornamelijk Zweden en Kopenhagen, ca. 1870 (enkele op keerzijde in potlood gedateerd 1864), alle formaat carte-de-visite, het album in diep blindgestempeld marokijn met resten van sloten, vergulde sneden, 4to formaat.-

verkocht € 260.00
kavel: 895
Alice in Wonderland
-William Sterling, 1972. Met Peter Sellers, Hywell Bennett, Dennis Price en Fiona Fullerton als Alice. Set van 19 zwartwit filmfoto's. Afm. per foto 19,5 x 24,5 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 896
Nat. en Int. Landbouwtentoonstelling 's-Gravenhage 29 augustus-15 september 1913.
-Onder voorzitterschap van zijne koninklijke hoogheid, den Prins der Nederlanden, hertog van Mecklenburg. Den Haag, M.M. Couvée, 1913, met 25 ingeplakte foto's, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, oblong folio.-

verkocht € 35.00
kavel: 897
Sanne Sannes/Hugo Claus - Oog om Oog
-Bezige Bij, Amsterdam, 1964. -
€ 200 - € 400
kavel: 899
[Erotica] Recherches photographiques avec des garçons. Peter Dekkers
-Parijs/Berlijn, Jean-Manuel Vuillaume, 1986, met 33 foto's (deels volle pagina of dubbelpagina, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, 4to.-

verkocht € 60.00