595-689 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 1 december 2015
kavel: 615
Paul Citroen - portret Chaja Goldstein
-Lithografie, 44 x 34 cm. Signatuur r.o. -
€ 60 - € 100
kavel: 616
[Judaica] Karikaturen
-3 bladen met op elk twee karikaturen. 19e eeuw. Met o.a. de rabbijn. Elk 40 x 49 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 617
[Judaica] Twee etsen
-The Jew. Moshe Bernstein, 1955. 51,5 x 59 cm. - en 1 andere.-
€ 125 - € 250
kavel: 618
Aat Veldhoen
-Zittende vrouw. 59 x 45 cm. Gesigneerd r.o., 1968. In lijst, achter glas. + Zelfportret. 32 x 23 cm. Signatuur l.o. In lijst achter glas. -
€ 80 - € 150
kavel: 619
[Cassandre] Nord Magazine
-Février 1930 no 2 + Novembre 1931. no 47. Met cover-ontwerp A. Mouron-Cassandre + Speisekarte Nord Deutcher Lloyd, Bremen, 1933.-

verkocht € 60.00
kavel: 620
Oey Tjeng Sit (1917-1987)
-2 gesigneerde inktlitho's op papier uit 1973-1974. -

verkocht € 80.00
kavel: 621
Mette Koornstra (1912-1978)
-Litho uit 1975. Handgesigneerd en genummerd: nr. 40 uit een oplage van 90. -
€ 80 - € 150
kavel: 622
Guillaume Le Roy
-Litho uit 1972. Handgesigneerd en genummerd, nr. 34 van oplage 150. -
€ 125 - € 200
kavel: 623
Die Bunte Laterne
-Verein für Deutsches Kunstgewerbe, Berlin, 6-2-1931. Gesigneerd Schaefer. In sämtlichen Räumen des Zoo. Kapellen Dajos Bela, Charleys Syncopators, Wolga Balalaika-Kapelle, Fred Bird u.a. Aan achterzijde pamfletje (19x 12 cm) voor de voorstelling.-
€ 80 - € 150
kavel: 624
G.W. Dijsselhof (1866-1924)
-Proefdruk boekomslag Kunst en Samenleving naar Walter Crane door Jan Veth, 1894. 34 x 51 cm. (Beeld 29 x 39 cm). Houtsnede. -

verkocht € 150.00